استانبولجاذبه های گردشگریدسته بندی شهرها

بهترین تفریحات استانبول را چگونه پیدا کنیم؟‌ (راهنمای کامل)

استانبول یکی از مهم ترین شهر های توریستی ترکیه به شمار می‌ رود. تفریحات استانبول بسیار هیجان انگیز و پرطرفدار است و به همین دلیل اکثر گردشگران برای این که بتوانند از این تفریحات استفاده کنند به این شهر سفر می کنند. همراه مجله گردشگری ترکیه باشید.

بهترین تفریحات استانبول کدامند؟

بهترین تفریحات استانبول کدامند؟

استانبول یکی از جذاب ترین شهر های توریستی ترکیه به شمار می‌ رود که سرگرمی های متعددی در این شهر به چشم می خورد. البته تفریحات استانبول در کرونا بسیار محدود و کم بوده است. اما مدتی است که دوباره سرگرمی های این شهر برای توریست ها جذاب شده است. حال در این قسمت از ترکیه اسکای قرار است به برخی از مهم‌ ترین سرگرمی های این شهر بپردازیم.

پارک آبی آکوا مارین

پارک آبی آکوا مارین از تفریحات دریایی استانبول به شمار می رود و از جمله سرگرمی ها و سرسره های آبی و هیجان انگیز آن می توان به چاله سیاه ، کامیکاز و سرسره بلند آن اشاره کرد.

خانه خون آشام

خانه خون آشام در واقع یکی از سرگرمی های هیجان انگیز این شهر محسوب می شود. این بازی در واقع فرار از زمان واقعی به زمان خون آشام هاست که در آن شما با ترس خانه های خون آشام رو به رو خواهید شد. یک بازی بسیار مهیج است که قلب شما را به تپش خواهد انداخت که ارزشش را دارد. جالب است که بدانید این مجموعه فضای متفاوت و ترسناکی دارد که بازدید کنندگان همگی بعد از پایان آن، هیجان لحظات را به خوبی شبیه به یک داستان واقعی حس می کنند.

فان لب اگلنس دانیاسی

بزرگ ترین مرکز تفریح این شهر را می توان شهربازی فان لب اگلنس دانیاسی نام برد. در فصول پاییز و زمستان که اشتیاق به پارک های آبی و ساحل استانبول کم رنگ تر می شود، شهربازی ها بیشتر مورد توجه گردشگران قرار می گیرند. شهربازی های سرپوشیده فان لب از جمله مراکز تفریحی پرطرفدار است.

کدام تفریحات استانبول رایگان هستند؟

کدام تفریحات استانبول رایگان هستند؟

سرگرمی های رایگان در این شهر یکی از جذابیت‌ هایی است که در زمان سفر به آن نباید فراموش کنید. بد نیست بدانید که گردشگران می توانند به راحتی و بدون صرف هزینه هایی خاص و گزاف در این شهر از سرگرمی های زیادی استفاده کنند. حال از سرگرمی های رایگان این شهر می توان به: بازدید رایگان از موزه مدرن، اوقاتی خوش بر روی گالاتا، بوسفر معروف و زیبا و … اشاره کرد.

کم هزینه ترین تفریحات استانبول

هر شهری ادعای خاص بودن و بی نظیری دارد، ولی صادقانه می گوییم استانبول یکی از آن شهر های بی نظیر است که گردشگران می توانند با هزینه های کم از سرگرمی های این شهر استفاده کرده و از آن ها لذت ببرند. در این مورد می توان به بازدید از حمام خانه های ترکیه ای، تور کشتی بوسفور، خوردن ساندویچ ماهی در بوسفور و … اشاره کرد.

چگونه مکان های تفریحی استانبول را پیدا کنیم؟

استانبول شهر بسیار بزرگی است که دارای مکان ها و جاهای دیدنی بسیار زیادی است. حال برای پیدا کردن مکان های دیدنی این شهر بهتر است از اپلیکیشن هایی که در اینترنت موجود هستند استفاده نمایید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که می توانید با تور به این شهر سفر کنید تا به این شکل از تمام مکان های دیدنی این شهر بازدید نمایید و دغدغه ای برای پیدا کردن مکان مورد نظر خود نداشته باشید. در ادامه مطالعه مقاله ۱۰ باشگاه بدنسازی استانبول را پیشنهاد می کنیم.

آدرس مکان های تفریحی استانبول

آدرس مکان های تفریحی استانبول

برای پیدا کردن آدرس هر کدام از مکان های مورد نظر خود به عنوان مثال جاهای دیدنی استانبول نزدیک تکسیم، شهرهای دیدنی اطراف استانبول و سایر مکان ها در این شهر کافیست تا از نرم افزار هایی هم چون نقشه استفاده کنید تا به این گونه بتوانید آدرس دقیق مکان مورد نظر خود در این شهر را به دست آورید.

سوالات متداول

بهترین و معروف ترین تفریحات استانبول کدامند؟

از بهترین و معروف ترین آن ها می توان به: پارک آبی آکوا مارین، خانه خون آشام و فان لب اگلنس دانیاسی و … اشاره کرد.

چگونه می توان تفریحات استانبول را پیدا کرد؟

استانبول شهر بزرگی است که دارای مکان ها و جاهای دیدنی زیادی می باشد. حال برای پیدا کردن مکان های دیدنی این شهر می توانید از نرم افزار هایی که در اینترنت موجود هستند استفاده نمایید.

کدام تفریحات در این شهر رایگان هستند؟

از تفریحات رایگان این شهر می توان به: اوقاتی خوش بر روی گالاتا، بازدید رایگان از موزه مدرن، بوسفر معروف و زیبا و … اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

sara mazroe

فوق لیسانس زبان دانشگاه تهران و مدرس زبان هستم. از سال 2022 به مجموعه دوست داشتنی مجله گردشگری ترکیه یا ترکیه اسکای پیوسته ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا