آنتالیادسته بندی شهرهاملک

مشاوره خرید خانه در آنتالیا برای دریافت اقامت و شهروندی

خرید خانه در آنتالیا با اهداف متفاوتی صورت می گیرد. به عنوان مثال افراد برای سرمایه‌گذاری در این شهر به خرید خانه می پردازند و یا این که برای مهاجرت تمایل دارند تا خانه‌ ای در آنتالیا داشته باشند.

بهترین مناطق آنتالیا برای خرید خانه کدامند؟

بهترین مناطق آنتالیا برای خرید خانه کدامند؟

آنتالیا یکی از شهر های بزرگ ترکیه به شمار می‌ رود که از منطقه های متعددی نیز تشکیل شده است. حال جالب است که بدانید تقریباً تمام منطقه‌ های این شهر شبیه بهم هستند و صفات مشترک زیادی در این مناطق مشاهده می شود.

اما با این حال برخی از منطقه های آنتالیا با توجه به امکاناتی که برای ساکنین فراهم کرده اند و هم چنین موقعیت جغرافیایی به عنوان بهترین مناطق این شهر برای خرید خانه معرفی شده اند. حال در ادامه ترکیه اسکای قرار است به معرفی این منطقه ها بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم همراه ما باشید.

لارا

منطقه لارا در بخش شرقی شهر و بر روی ارتفاع 50 متر واقع شده است. معمولاً خیلی از گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند، یکی از هتل های این منطقه را برای اقامت انتخاب می کنند چرا که هتل های متعددی در این منطقه وجود دارد.

منطقه لارا از زیرساخت شهری خوبی مانند مراکز خرید و مراکز تفریحی، موسسات آموزشی، بیمارستان ها، سیستم حمل و نقل و … برخوردار است. این منطقه یکی از بهترین مناطق خرید برای ملک به شمار می رود. خانه‌ های لارا نسبت به سایر مناطق آنتالیا گران‌ تر است. حال اگر به دنبال خرید خانه‌ های ارزان قیمت تر در منطقه لارا هستید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به گوزل اوبا در نزدیکی فرودگاه مراجعه کنید.

کپز  

منطقه دیگر این شهر کپز نام دارد که واقع در شمال شهر می باشد و ساحل ندارد. اما از زیرساخت خوبی برخوردار است و جلوه های گردشگری مانند: باغ وحش، پارک های تفریحی، استادیوم و … در خود جای داده است. در این منطقه هر روز شاهد پیشرفت و رشد هستیم و املاک آن نسبت به سایر منطقه های آنتالیا از قیمت کمتری برخوردار هستند و به همین مورد توجه خیلی از افرادی که تمایل به خرید خانه دارند قرار گرفته است.

حال اگر تمایل دارید تا به خرید خانه ویلایی در آنتالیا و یا خرید آپارتمان در آنتالیا بپردازید که هزینه خرید خانه ها معقول تر باشد منطقه کپز یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. هم چنین برای اطلاع از قیمت جدید خانه در کپز آنتالیا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کنیالتی

کنیالتی

منطقه کنیالتی در غرب شهر قرار دارد و به دلیل ساحل زیبا و تمیزش شهرت جهانی دارد. این منطقه چندین مرکز خرید بسیار بزرگ، انواع فروشگاه ها، داروخانه ها، سوپرمارکت و … را در خود جای داده است. پارک ساحلی آنتالیا در این منطقه قرار دارد و رستوران ها و کافه های متعددی در این منطقه وجود دارد.

این منطقه به دلیل امکانات زیادی که دارد مورد توجه خیلی از افرادی که تمایل به خرید خانه دارند قرار گرفته است.

خرید خانه در آنتالیا چگونه ممکن می شود؟

آنتالیا یک شهر ساحلی است که در جنوب غربی ترکیه قرار دارد و سالانه میزبان بازدید میلیون‌ ها گردشگر از سراسر جهان است. آب و هوای مدیترانه ای و سواحل شنی و زیبا با امکانات خوب برای زندگی در سکوت و آرامش باعث شده است که این شهر به طور مداوم هدف خیلی از مهاجران قرار گیرد.

حال خیلی از مهاجرانی که تمایل به مهاجرت به این شهر را دارند، می‌ خواهند تا به خرید خانه در این شهر بپردازند. اگر می خواهید به خرید خانه در این شهر بپردازید، بهتر است که برخی از شرایط را بدانید مانند این که خانه را حتماً به صورت نقدی خریداری کنید و حتما از یک فرد ترک خانه خریداری کنید و بر روی ملک قبل از آن درخواست شهروندی داده نشده باشد.

برای اقدام به خرید خانه در آنتالیا بهتر است که با افراد متخصص و کارشناسان که در این زمینه فعالیت می کنند، مشورت نمایید و از آن ها کمک بگیرید.

حال اگر با شماره ای که در سایت ترکیه اسکای قرار داده شده است تماس بگیرید کارشناسان ترکیه اسکای می‌ توانند در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کنند و در رابطه با این که چگونه می توان به خرید خانه در این شهر پرداخت، اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

هم چنین کارشناسان ما می توانند در رابطه با خرید ملک و دریافت اقامت ترکیه، خرید خانه در آنتالیا به لیر و املاک پر فروش در آنتالیا اطلاعات خوبی را به شما دهند.

آیا با خرید خانه در آنتالیا می توان اقامت کشور ترکیه را دریافت کرد؟

آیا با خرید خانه در آنتالیا می توان اقامت کشور ترکیه را دریافت کرد؟

با توجه به قوانین کشور ترکیه مردم ایران می‌ توانند در تمام شهر های این کشور اقدام به خرید ملک و یا خانه کنند. شرایط اقامت ترکیه با خرید ملک برای ایران ها بسیار آسان است و افراد می توانند با خرید هر نوع ملک در شهر آنتالیا اقامت ترکیه را کسب کنند.

می توان این گونه بیان کرد که حتی شرایط اقامت کشور ترکیه با خرید ملک ارزان تر نیز خواهد بود. نکته مهم که باید به آن اشاره کرد، این است که اگر قیمت خانه شما کمتر از 250 هزار دلار باشد مجوز اقامت شما محدود به یک سال خواهد بود.

با این حال بهتر است که بدانید یکی از راه‌ های مطمئن مهاجرت به کشور ترکیه اقدام از طریق روش اقامت ترکیه با خرید ملک است.

حداقل قیمت خرید خانه در آنتالیا چقدر است؟

اگر می خواهید در این شهر زیبا خانه خریداری کنید، ضروری است که بدانید هر متر خانه در این شهر تا چه اندازه دارای قیمت است. این موضوع را هم باید افزود قیمت حداقل خانه در آنتالیا به برخی از عوامل که مهم ترین آن محله است بستگی دارد.

با این حال برای اطلاع از حداقل قیمت خانه در این شهر بهترین راه این است که با متخصصان و کارشناسان که در این زمینه فعالیت می‌ کنند مشورت نمایید.

حداکثر قیمت خرید خانه در آنتالیا چقدر می باشد؟

حداکثر قیمت خرید خانه در آنتالیا چقدر می باشد؟

برای اطلاع حداکثر قیمت خانه در آنتالیا باید به سراغ مناطق گران قیمت و لوکس آنتالیا برویم. به عنوان مثال قیمت هر متر خانه در مناطقی همچون لارا گران تر از مناطق دیگر است. خانه های این منطقه به دلیل لوکس بودن و امکانات زیادی که دارند، قیمت بیشتری نسبت به خانه های مناطق دیگر دارند و با اطلاع از قیمت خانه های این منطقه می‌ توان از حداکثر قیمت خانه ها در شهر آنتالیا مطلع شد.

با این حال اگر با شماره ای که در سایت ترکیه اسکای قرار داشته تماس بگیرید کارشناسان ما در این زمینه و یا در رابطه با خرید آپارتمان لوکس در انتالیا می توانند به شما دوستان عزیز کمک کنند.

آیا خرید خانه در آنتالیا برای سرمایه گذاری مناسب است؟

شهر آنتالیا یکی از بزرگترین شهر های کشور ترکیه به شمار می‌ رود و مهم تر از همه یکی از شهر های توریستی می باشد که سالیانه گردشگران زیادی برای بازدید از این شهر به آنتالیا سفر می‌ کنند و هم چنین این شهر رو به رشد و پیشرفت است و دارای مزایا و امکانات زیادی است. به همین دلیل خرید خانه در این شهر می‌ تواند یک سرمایه‌ گذاری مناسب برای افراد باشد.

آگهی برای خرید خانه در آنتالیا

آگهی برای خرید خانه در آنتالیا

یکی از روش هایی که می توانید با استفاده از آن به خرید خانه در آنتالیا بپردازید، نصب آگهی است. با انتشار یک آگهی می‌ توانید خانه مورد نظر خود را سریع تر و آسان تر پیدا کنید. هم چنین برای خرید آپارتمان در آلانیا نیز می توانید از این روش استفاده کنید.

حال ترکیه اسکای می تواند در زمینه انتشار آگهی، نوع انتشار آگهی خرید آپارتمان در آنتالیا و یا اطلاع از قیمت خانه در آنتالیا به لیر و یا حتی پیدا کردن املاک در آنتالیا به شما عزیزان کمک کند.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در آنتالیا کدامند؟

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در آنتالیا شامل: پاسپورت، کد مالیاتی، گواهی ارزیابی ملک، بیمه اجباری زلزله، افتتاح حساب در یکی از بانک های ترکیه، مدارک مربوط به محل سکونتتان در ایران و دو قطعه عکس 4×3 می باشد.

قیمت خرید خانه در آنتالیا به تومان چقدر است؟

اگر می خواهید از قیمت آپارتمان در آنتالیا به تومان مطلع شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا مبلغی که به لیر است را در یکی از نرم افزار هایی که لیر را به تومان تبدیل می کند، وارد نمایید تا به این گونه از قیمت خانه به تومان مطلع شوید. هم چنین کارشناسان ما نیز می‌ توانند در این زمینه و یا حتی قیمت خانه ارزان در آنتالیا محله لارا تا قیمت ۲۵۰ میلیون تومان و خرید خانه ارزان در آنتالیا به شما دوستان عزیز کمک کنند.

آیا خرید خانه در آنتالیا با وام امکان پذیر است؟

آیا خرید خانه در آنتالیا با وام امکان پذیر است؟

اگر بودجه مورد نظر خود را برای خرید خانه در این شهر ندارید، می توانید با استفاده از وام به خرید خانه بپردازید. حال برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع و یا پیش فروش آپارتمان در ترکیه می توانید با شماره ای که در سایت ترکیه اسکای قرار داده شده تماس بگیرید.

در پایان باید گفت که اگر آنتالیا توجه شما را جلب کرده است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مراکز خرید آنتالیا را مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا با خرید خانه در آنتالیا می توان اقامت ترکیه را دریافت کرد؟

با خرید خانه می توان اقامت ترکیه را دریافت کرد.

بهترین مناطق برای خرید خانه در آنتالیا کدامند؟

بهترین مناطق برای خرید خانه لارا، کپز و کنیالتی هستند.

گران قیمت ترین منطقه برای خرید خانه در آنتالیا کدام است؟

لارا گران قیمت ترین منطقه برای خرید خانه است.

5/5 - (1 امتیاز)

sara mazroe

فوق لیسانس زبان دانشگاه تهران و مدرس زبان هستم. از سال 2022 به مجموعه دوست داشتنی مجله گردشگری ترکیه یا ترکیه اسکای پیوسته ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا