آنکارادسته بندی شهرهاراهنمای تور

قیمت تور آنکارا ترکیه به همراه راهنمای بهترین تورهای آنکارا

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و در دل خود ساختمان های مدرن، بنا های تاریخی غنی، جاهای دیدنی، دانشگاه ها و … را جای داده است. در سال‌ های اخیر این شهر با توجه به پیشرفت در صنعت گردشگری به یکی از شهر های توریستی محبوب کشور ترکیه تبدیل شده است که خیلی از افراد تمایل دارند تا به واسطه تور آنکارا به بازدید از این شهر رویایی و مدرن بپردازند.

تور آنکارا چگونه است؟

تور آنکارا چگونه است؟

زمانی که از کشور ترکیه سخن می گوییم، اکثر افراد به یاد استانبول و آنتالیا می افتند. اما جالب است که بدانید این روز ها آنکارا که پایتخت کشور است با توجه به بنا های تاریخی غنی، جاذبه های طبیعی، خانه های مدرن توجه خیلی از گردشگران و توریست ها را به خود جلب کرده است و خیلی از گردشگرانی که تمایل دارند تا به کشور ترکیه سفر کنند آنکارا را برای مسافرت و سپری کردن تعطیلات خود انتخاب می کنند.

حال این موضوع را هم باید افزود که اکثر گردشگران و توریست هایی که تمایل دارند تا به این شهر زیبا و مدرن سفر کنند، می خواهند تا به واسطه تور به این شهر سفر کنند و به بازدید تمام مناطق آن بپردازند چرا که بر این باورند خرید تور آنکارا مزیت‌ های بسیار زیادی دارد. حال از مهم ترین مزیت های تور آنکارا می توان به این که نسبت به سفر شخصی ارزان تر است اشاره کرد.

از دیگر مزایای خرید این تور گردشگری می توان به این موضوع که مجریان تور برنامه های قبل از سفر را پیش می‌ برند و به همین دلیل گردشگران سفری آرامش بخش و بدون هیچ گونه دغدغه ای را تجربه خواهند کرد، اشاره کرد. هم چنین از دیگر ویژگی ها و مزیت های خرید تور آنکارا می توان به این که دیگر دغدغه ای برای پیدا کردن رستوران ها و هتل های مناسب، بنا های تاریخی و جاذبه‌ های این شهر، تردد در مقصد را ندارید و فقط از مسیر و بازدید از جا های دیدنی و جاذبه های طبیعی این شهر مدرن لذت خواهید برد، اشاره کرد.

رزرو تور آنکارا چگونه ممکن می شود؟

این روز ها خیلی از مردم برای آرامش ذهنی، تفریح و سرگرمی و سپری کردن تعطیلات خود به سفر می‌ روند. حال این موضوع را هم باید افزود که اکثر مردم ایران برای سفر های خارجی، کشور ترکیه را انتخاب می‌ کنند چرا که همسایه ایران است و در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری در صنعت گردشگری داشته است.

به همین دلیل شهر های ترکیه نظیر آنکارا را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند که نسبت به سایر سفر های خارجی دیگر به صرفه تر نیز می باشد. حال باید افزود که در عصر مدرن روش های متعددی برای سفر وجود دارد که یکی از این روش ها خرید تور است که مورد استقبال خیلی از گردشگران و مسافران نیز قرار گرفته است.

از آن جایی که این روز ها مشکلات مالی و نوسانات ارزی مشاهده می شود به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا بدون دغدغه و با هزینه ای مناسب به سفر بپردازند و از این رو خرید تور را انتخاب می‌ کنند تا علاوه بر این که کمک بزرگی در سرشکن کردن قیمت های سفر داشته باشد، بتوانند از تمام جاهای دیدنی شهر نیز بازدید کنند و به تفریحات آن بپردازند.

حال برای رزرو و خرید تور شهر آنکارا بهتر است که به سایت‌ های مرتبط که در این زمینه فعالیت می‌ کنند، مراجعه نمایید. هم چنین ناگفته نماند که اگر به قسمت تور ترکیه اسکای مراجعه نمایید می توانید به صورت آنلاین و در کوتاه‌ ترین زمان به رزرو و خرید تور مورد نظر خود بپردازید.

هم چنین اگر از طریق یکی از راه های ارتباطی ترکیه اسکای با کارشناسان ما تماس بگیرید، کارشناسان ما نیز می توانند هماهنگی‌ های لازم را برای رزرو و خرید تور مورد نظر شما با توجه به بودجه تان انجام دهند.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور آنکارا کدامند؟

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور آنکارا کدامند؟

آنکارا یکی از شهر های پر هیاهو و از جمله قدیمی ترین منطقه ترکیه به شمار می رود. به همین دلیل بنا های تاریخی متعددی در این شهر وجود دارد. هم چنین در کنار بنا های تاریخی می توانید به مشاهده خانه های مدرن و برج های آسمان خراش این شهر نیز بپردازید.

معمولا مردم برای تفریح و خوشگذرانی و یا تجارت به این شهر سفر می کنند. حال قطعاً می دانید که سفر به کشور های خارجی نسبت به سفر های داخلی کمی متفاوت است و مسافران فقط با تهیه بلیط نمی‌ توانند به کشور مورد نظر خود سفر کنند.

یکی از مدارک بسیار مهم که باید برای تهیه بلیط و رزرو تور به همراه داشته باشید پاسپورت است. پاسپورت مدرک معتبری است که توسط ایران که تابعیت آن را دارید به شما ارائه می شود تا بتوانید از طریق آن به رزرو تور نظیر تور آنکارا بپردازید و به شهر مورد نظر خود سفر کنید.

حداقل قیمت تور آنکارا چقدر است؟

این روز ها با توجه به اقتصاد و مشکلات مالی و نوسانات ارزی، خیلی از افراد تمایل دارند تا برای سپری کردن تعطیلات خود در آنکارا هزینه کمتری را بابت سفر پرداخت کنند و به این گونه در مخارج خود صرفه جویی کنند. به همین دلیل تمایل دارند تا در رابطه با حداقل قیمت تور آنکارا بیشتر بدانند.

در این باره باید بگوییم که این روز ها با توجه به استقبال خوب مردم از تور های مسافرتی، انواع مختلفی از تور ها وجود دارند که هر کدام از آن ها دارای یک سری ویژگی ها و امکاناتی هستند. حال با توجه به برخی از موارد اساسی و مهم، قیمت تور های مسافرتی مشخص می‌ شود.

اگر تمایل دارید تا در رابطه با حداقل هزینه تور آنکارا بدانید، باید سری به تور آنکارا ارزان قیمت بزنید چرا که به این گونه می توانید در رابطه با حداقل قیمت تور های این شهر اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

حداکثر قیمت تور آنکارا چقدر است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم این روز ها انواع متعددی از تور های مسافرتی مشاهده می شود. حال این موضوع را هم باید افزود که موارد مهم و اساسی در قیمت تور تاثیر دارد که از این موارد می‌ توان به خدماتی که تور ارائه می دهد و زمان سفر و برخی دیگر اشاره کرد.

حال برخی از تور های آنکارا با توجه به امکانات و خدمات منحصر به فردی که برای مسافران فراهم می کنند، اقامت در بهترین هتل های شهر، بازدید از تمام مکان های دیدنی و … هزینه بیشتری نسبت به سایر تور ها دارند، به اصطلاح می توان این گونه بیان کرد که گرانتر هستند.

به همین دلیل اگر می خواهید از حداکثر قیمت تور آنکارا به عنوان مثال حداکثر قیمت تور آنکارا سفارت کانادا مطلع شوید، پیشنهاد می کنیم تا سری به این تور ها بزنید. هم چنین کارشناسان ما نیز در این زمینه می‌ توانند به شما دوستان عزیز کمک کنند.

بهترین تور های آنکارا کدامند؟

بهترین تور های آنکارا کدامند؟

کشور ترکیه در سال های اخیر در صنعت گردشگری پیشرفت چشمگیری داشته است و به همین دلیل برخی از شهر های ترکیه مانند آنکارا، استانبول، آنتالیا و … به مقاصد گردشگری خیلی از مردم در سراسر دنیا به ویژه ایران تبدیل شده است، چرا که سفر به این شهر ها مزایای بسیار زیادی دارد و از هزینه های به صرفه تری نیز برخوردار است.

حال از آن جایی که آنکارا به یکی از شهر های گردشگری محبوب برای مردم ایران تبدیل شده است، از این رو خیلی از مسافران به واسطه تور به این شهر سفر می کنند. به همین دلیل این روز ها تور های مسافرتی متعددی مشاهده می شوند که به رقابت با یکدیگر پرداختند و برای این که توجه مشتریان را به خود جلب کنند مزایا و امکانات متعددی را برای مسافران خود فراهم کرده اند.

البته بهتر است که بدانید تور هایی نظیر تور آنکارا علی بابا و تور آنکارا الی گشت و برخی دیگر بهترین تور های این شهر به شمار می‌ روند چرا که این تور ها با توجه به برخی از ویژگی هایی که دارند مانند: خدمات ارائه شده توسط تور، مشخص کردن محل دقیق اقامت، برنامه ریزی دقیق برای سفر به شهر آنکارا، قیمت مناسب در مقابل ارائه خدمات با کیفیت عالی از نظر گردشگران و توریست ها به عنوان بهترین تور های آنکارا معرفی شده اند.

بهترین فصل برای رفتن به این شهر چه زمانی است؟

اکثر گردشگران تصور می‌ کنند که استانبول پایتخت ترکیه است اما واقعیت این است که آنکارا پایتخت این کشور زیبا است. با این حساب مشخص است که این شهر به عنوان پایتخت ترکیه از دیدنی ترین شهر های ترکیه به شمار می‌ رود و به همین دلیل به مقصد گردشگری خیلی از گردشگران و توریست ها تبدیل شده است.

گرم ترین ماه آنکارا، ماه جولای و سردترین ماه آنکارا، ماه ژانویه می باشد. بهترین زمان سفر به این شهر، فصل بهار و ماه های اول فصل تابستان می باشد. به طور کلی آب و هوای شهر آنکارا در فصل بهار و تابستان بسیار مطبوع و دلپذیر است و اکثر گردشگران این دو فصل را برای سفر به آنکارا انتخاب می کنند، چرا که سفر به آنکارا در این فصل ها طرفداران بیشتری دارد.

گردشگران باید بدانند که به دلیل تغییر های ناگهانی آب و هوای شهر آنکارا در هر زمانی نمی توانند به این شهر سفر کنند چرا که تغییرات دما در فصول مختلف متغییر است. این موضوع را هم باید افزود که ماه رمضان یکی از ماه های مهم برای مردم ترکیه به شمار می رود.

پس اگر مشتاق کافه های خیابانی این شهر هستید، در ماه رمضان به این شهر سفر نکنید چرا که اکثر اماکن ترجیح می دهند که در این ماه تعطیل باشند.

آیا برای رفتن به این شهر در ترکیه نیاز به دریافت ویزا است؟

یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که برای خیلی از ایرانی هایی که تمایل دارند تا به شهر آنکارا سفر کنند به وجود می آید، این است که آیا برای رفتن به شهر آنکارا نیاز به دریافت ویزا است؟ مهم است که بدانید برای سفر به ترکیه و هر کدام از شهر های گردشگری این کشور نیاز به دریافت ویزا ندارید و شما می توانید با داشتن پاسپورت معتبر تا 90 روز در شهر های ترکیه مانند آنکارا اقامت داشته باشید.

البته ناگفته نماند که شما فقط به منظور سفر، خرید و تفریح می توانید به واسطه پاسپورت و بدون داشتن ویزا به شهر آنکارا سفر کنید و از جاذبه های آن دیدن نمایید.

تور لحظه آخری آنکارا ترکیه

تور لحظه آخری آنکارا ترکیه

اگر اهل سیر و سفر به واسطه تور های گردشگری هستید شاید تا به اکنون تور لحظه آخری به گوشتان خورده باشد. در این باره باید بگوییم که تور لحظه‌ آخری به معنای توری است که در کم ترین فاصله زمانی تاریخ شروع تور قرار گرفته و به طور معمول بین یک الی دو روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام تور و اجرای آن می باشد و به علت عدم تکمیل ظرفیت سهمیه رزرو شده با قیمتی کمتر از قیمت واقعی به فروش می رسد.

این تور های لحظه آخری مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است چرا که با هزینه بسیار کمتر می توانند به خرید این تور ها بپردازند و به این گونه در هزینه سفر های خود صرفه جویی کنند.

حال اگر تمایل دارید تا از تور لحظه آخری آنکارا مطلع شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت خبرنامه سایت ترکیه اسکای مراجعه نمایید و در آن عضو شوید تا به این گونه از طریق موبایل و یا ایمیل در سریع ترین زمان از تور لحظه آخری آنکارا مطلع شوید.

تیم ترکیه اسکای تمام تلاش خود را می‌ کند تا خدمات خوبی را برای شما دوستان عزیز مانند اطلاع رسانی از تور های لحظه آخری آنکارا و یا سایر شهر های ترکیه فراهم کند. به عنوان مثال در تور آنکارا اردیبهشت که با استقبال خوبی رو به رو شده بود، تور های لحظه آخری نیز وجود داشت که سایت ترکیه اسکای به اطلاع رسانی آن پرداخت و علاقه مندان توانستند این تور ها را خریداری نمایند. هم چنین شما با عضویت در خبرنامه می توانید قیمت تور آنکارا لحظه آخری و ارزان نیز مطلع شوید.

جاهای دیدنی این شهر کدامند؟

آنکارا دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است که در دل خود ساختمان های مدرن، بنا های تاریخی، دانشگاه ها، جاهای دیدنی و … را جای داده است. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که در سال‌ های اخیر این شهر پیشرفت چشمگیری در صنعت گردشگری داشته است و دولت ترکیه امکانات رفاهی زیادی را نیز برای این شهر به وجود آورده است و به همین دلیل امروزه این شهر زیبا و مدرن مورد توجه خیلی از گردشگران و توریست‌ ها قرار گرفته است و به یکی از شهر های گردشگری محبوب و پرطرفدار کشور ترکیه تبدیل شده است.

حال از جاهای دیدنی این شهر می توان به: برج آتاکوله، آنیت کبیر، منطقه تاریخی اولوس، آکواریوم آکوا وگا، معبد آگوستوس، مسجد حاجی بایرام، دریاچه موگان، محله تاریخی هامامونو، قلعه آنکارا و … اشاره کرد.

تور گردشگری آنکارا بهتر است یا استانبول؟

تور گردشگری آنکارا بهتر است یا استانبول؟

افرادی که می خواهند به کشور ترکیه سفر کنند، در انتخاب مقصد خود کمی سردرگم می شوند که تور گردشگری آنکارا بهتر است و یا تور گردشگری استانبول! به کدام شهر سفر کنند که بیشتر به آن ها خوش بگذرد! در این باره می توان این گونه بیان کرد که آنکارا مرکز سیاسی ترکیه و استانبول شهری هیجان انگیز و وسوسه کننده است.

به هر حال هر دو شهر دارای جنبه های مثبت و منفی مختلفی هستند. به طور کلی مزایا و معایب این دو شهر را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد تا به این گونه انتخاب برای شما راحت تر شود.

در ابتدا در رابطه با مزایا شهر استانبول بهتر است که بدانید این شهر دارای بنا های تاریخی غنی و جاذبه های طبیعی زیادی است و هم چنین در استانبول کافه ها و رستوران های بسیار زیادی وجود دارد. از معایب آن نیز می توان به ترافیک زیاد و ازدحام جمعیت اشاره کرد.

حال در رابطه با مزایای شهر آنکارا نیز باید بگوییم که آنکارا شهری سرسبز و آرام است و از ترافیک کمتری برخوردار است و شلوغی در خیابان ها دیده نمی شود. هم چنین مراکز و اماکن دیدنی زیادی در آنکارا وجود دارد. با این حال از معایب آن نیز می توان به تنوع کمتر در رستوران ها اشاره کرد. حال با توجه به مزایا و معایب هر کدام از این دو شهر می توانید انتخاب راحت تری برای سفر داشته باشید.

تور آنکارا از تهران

تور آنکارا از تهران

اگر ساکن تهران هستید، برای رزرو تور آنکارا از تهران می توانید وارد سایت ترکیه اسکای شوید. پس از آن می‌ توانید به بخش تور مراجعه کنید و بعد از مشخص کردن مبدا، مقصد، بازه زمانی سفر و تعداد نفرات همه نتایج تور آنکارا از تهران را مشاهده کنید.

بهتر است که بدانید از این بخش می‌ توانید با توجه به زمان و بودجه خود مناسب‌ ترین و بهترین تور گردشگری را انتخاب نمایید. هم چنین به صورت تلفنی و یا آنلاین نیز می توانید از کارشناسان ما در رابطه با رزرو تور کمک بگیرید.

تور آنکارا از مشهد

اگر ساکن مشهد هستید می توانید در سفر با تور آنکارا سفری هیجان انگیزی داشته باشید. هر کدام از تور های گردشگری امکاناتی را برای مسافران خود ماند: غذا های متنوع، برنامه تفریحی و گردشی جامع و گوناگون، راهنمای تور حرفه‌ ای و غیره را فراهم کرده اند.

حال روش های مختلفی برای رزرو و خرید تور آنکارا وجود دارد. به عنوان مثال می توانید به صورت آنلاین و با مراجعه به بخش تور ترکیه اسکای مشخصات خود را وارد کنید و به رزرو تور بپردازید. هم چنین می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم را برای رزرو تور برای شما عزیزان انجام دهند.

تور آنکارا از تبریز

اگر ساکن شهر تبریز هستید، ترکیه اسکای می‌ تواند تور آنکارا از تبریز شما را به راحتی و در کم ترین زمان رزرو کند. حال برای انجام این کار کافیست تا با کارشناسان ترکیه اسکای از طریق یکی از راه های ارتباطی تماس برقرار کنید. هم چنین با مراجعه به بخش تور ترکیه اسکای و وارد کردن مشخصات خود می توانید به صورت آنلاین به رزرو و خرید تور مورد نظر خود بپردازید.

آیا تور آنکارا به صورت زمینی هم امکان پذیر است؟

از آن جایی که سفر به ترکیه مزایای بسیار زیادی دارد، به همین دلیل مردم ایران کشور ترکیه را اولویت سفر های خارجی خود قرار داده اند. حال یکی از ویژگی ها و مزیت هایی که سفر به این کشور خارجی دارد، این است که مردم ایران می‌ توانند به صورت زمینی نیز به این کشور سفر کنند.

به همین دلیل می توان این گونه بیان کرد که تور آنکارا زمینی امکان پذیر است. حال اگر می‌ خواهید تا به صورت زمینی به این شهر سفر کنید، می توانید تور آنکارا با قطار و یا تور آنکارا با اتوبوس را انتخاب نمایید. این موضوع را هم باید افزود که تور به صورت زمینی دارای یکسری مزایا و معایب است. به عنوان مثال قیمت تور زمینی به صرفه تر است، اما در مقابل مسافران مدت زمان طولانی‌ تری را در راه خواهند بود.

با این حال اگر از طریق یکی از راه های ارتباطی ترکیه اسکای با کارشناسان ما تماس بگیرید، می توانید در رابطه با تور زمینی و یا حتی با توجه به شهری که در آن سکونت دارید، مانند اصفهان، شیراز، تهران و … در رابطه با تور آنکارا از اصفهان، تور آنکارا از شیراز و یا تور هر شهر دیگری اطلاعات دقیقی را به دست آورید و یا حتی به رزرو تور زمینی بپردازید.

اگر به این شهر سفر کردید به شما پیشنهاد می کنیم تا قبل از سفر حتما مقاله معروف ترین خیابان های آنکارا را مطالعه کنید تا اطلاعات دقیق تری از این شهر داشته باشید.

سوالات متداول

سوالات متداول

مزیت های خرید تور آنکارا چیست؟

تور آنکارا نسبت به سفر شخصی ارزان تر است، هم چنین مجریان تور، برنامه های قبل از سفر را پیش می‌ برند و به همین دلیل گردشگران سفری بدون هیچ گونه دغدغه ای را تجربه خواهند کرد.

آیا برای تور آنکارا نیاز به دریافت ویزا است؟

برای تور آنکارا نیازی به ویزا نیست و افراد فقط باید به تهیه پاسپورت بپردازند تا بتوانند به این شهر از طریق تور سفر کنند.

چگونه می توان به خرید تور آنکارا پرداخت؟

برای خرید تور آنکارا می توانید به صورت آنلاین و با مراجعه به قسمت تور ترکیه اسکای به خرید تور گردشگری آنکارا بپردازید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آن ها اقدامات لازم را انجام دهند.

5/5 - (2 امتیاز)

sara mazroe

فوق لیسانس زبان دانشگاه تهران و مدرس زبان هستم. از سال 2022 به مجموعه دوست داشتنی مجله گردشگری ترکیه یا ترکیه اسکای پیوسته ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا