بدرومدسته بندی شهرها

راهنمای اجاره خانه در بدروم ترکیه

اجاره خانه در بدروم برای افرادی که به منظور زندگی به این شهر سفر می کنند، یک گزینه خوب و مقرون به صرفه است. اما برای اجاره ملک در این شهر باید اطلاعاتی داشته باشید که سایت ترکیه اسکای این اطلاعات را در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد داد.

بهترین محله های بدروم برای اجاره کردن خانه کدامند؟

بهترین محله های بدروم برای اجاره کردن خانه کدامند؟

بدروم یکی از شهر های ساحلی و پرطرفدار کشور ترکیه به شمار می‌ رود که مدتی است زندگی در بدروم ترکیه به یکی از انتخاب های مهاجران ایرانی تبدیل شده است. این شهر با توجه به آب و هوا، امنیت بالا، هزینه های زندگی و خیلی از موارد دیگر به یکی از شهر های محبوب برای مهاجران تبدیل شده است.

حال برخی از افراد تمایل به اجاره کردن خانه در این شهر را دارند، به همین دلیل در ادامه ترکیه اسکای قرار است به معرفی بهترین محله های این شهر بپردازیم.

گوموشلوک

یکی از مناطق عالی برای اجاره ملک در این شهر، گوموشلوک است. بیان شده است که گوموشلوک مخفی‌ ترین راز بدروم است. رتبه‌ این منطقه در بازار املاک و مستغلات رو به رشد است. بافت منطقه این حس را القاء می‌ کند که جهان می‌ تواند از هم پاشیده شود.

گون‌ دوغان

گون‌دوغان در زبان ترکی به معنای محل طلوع آفتاب است، گون‌دوغان یکی از مکان‌ های عالی برای اجاره ملک است. گون‌دوغان برای مهاجران و ترک‌ ها یک گزینه محبوب می باشد.

گوکچه‌ بل

گوکچه‌ بل محله دیگری است که توجه مهاجران خارجی را جلب کرده است. گوکچه‌ بل آرامش‌ بخش برای آن دسته از افرادی که می‌ خواهند از زندگی روزمره با یک منظره دیدنی لذت ببرند، یک گزینه عالی به شمار می رود.

اجاره خانه در بدروم چگونه ممکن می شود؟

بدروم یکی از شهر های ساحلی و توریستی کشور ترکیه به شمار می‌ رود که در سال‌ های اخیر با توجه به امکانات خوب و شرایط برای زندگی مناسب و برخی از موارد دیگر باعث شده است تا مهاجران خارجی به ویژه مردم ایران تمایل به زندگی در این شهر زیبای ساحلی را داشته باشند.

حال خیلی از افرادی که به این شهر مهاجرت کرده اند، تمایل دارند تا به اجاره خانه بپردازند تا به این گونه در هزینه ها صرفه جویی کنند. بهتر است که بدانید برای اجاره خانه باید مدارک لازم جهت اجاره مانند: پرینت فرم راندوو، اجاره نامه نوتر شده، بیمه سلامتی، رسید پرداخت حق خاک و هزینه کارت کیملیک، دریافت کد مالیاتی، دو قطعه عکس 6X4 را به همراه داشته باشید.

هم چنین می توانید برای اطلاعات بیشتر در این باره و یا حتی اطلاعاتی در رابطه با خرید آپارتمان در بدروم و قیمت خانه در بدروم ترکیه با شماره ای که در سایت ترکیه اسکای قرار داده شده است، تماس بگیرید تا مشاوران ما در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کنند.

حداقل اجاره خانه در بدروم چقدر است؟

حداقل اجاره خانه در بدروم چقدر است؟

نرخ اجاره در شهر بدروم و حداقل قیمت اجاره به مناطق و محله هایی که خانه را می خواهید در آن جا اجاره کنید بستگی دارد. به عنوان مثال منطقه هایی از شهر که دارای ارزش کمتری هستند و یا خانه هایی که امکانات رفاهی کمتری دارند از قیمت کمتری نیز برخوردارند.

حال اگر تمایل دارید تا از حداقل اجاره در این شهر مطلع شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به محله های متوسط این شهر مراجعه کنید.

حداکثر اجاره خانه در بدروم چقدر است؟

تعیین حداکثر قیمت اجاره در این شهر همانند حداقل قیمت آن است به برخی از عوامل بستگی دارد. به طور معمول محله های خوب و لوکس شهر که زمین ارزش بیشتری دارد، قیمت اجاره خانه ها نیز بالاتر است. هر چقدر امکانات یک خانه خوب باشد و یا بازسازی شده باشد، قطعاً قیمت اجاره نیز بیشتر خواهد بود.

با این حال اگر با شماره ای که در سایت ترکیه اسکای قرار داده شده است، تماس بگیرید کارشناسان ما می‌ توانند در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کنند.

ایرانیان چگونه می توانند در شهر بدروم خانه اجاره کنند؟

ایرانیان چگونه می توانند در شهر بدروم خانه اجاره کنند؟

این روز ها با توجه به این که شهر بدروم امکانات رفاهی بسیار زیادی دارد و نسبت به سایر شهر های ترکیه هزینه زندگی در آن معقول تر است، به همین دلیل خیلی از اتباع خارجی و حتی مهاجران ایرانی تمایل دارند تا به این شهر برای زندگی سفر کنند.

حال خیلی از افراد به جای خرید ملک تمایل به اجاره کردن خانه را دارند تا به این گونه در هزینه ها صرفه جویی کنند. حال برای اجاره خانه در این شهر کافیست تا مدارک مورد نیاز برای اجاره را که در قسمت قبل آن ها را بیان کردیم، به همراه بودجه کافی داشته باشید تا به این گونه بتوانید به اجاره خانه مورد نظر خود بپردازید.

آیا با اجاره خانه در بدروم می توان تابعیت کشور ترکیه را دریافت کرد؟

یکی از سوالات متداولی که برای خیلی از افرادی که تمایل دارند تا به کشور ترکیه و شهر بدروم مهاجرت کنند به وجود می آید این است که آیا می توانند با اجاره خانه بدروم ترکیه تابعیت کشور ترکیه را دریافت کنند؟ با توجه به قوانین کشور ترکیه گرفتن اقامت از طریق کرایه خانه امکان پذیر است.

به این گونه که مهاجر با کرایه یک خانه در ترکیه و شهر بدروم و سپس ثبت آن در نوتر قادر خواهد بود تا امکانات لازم را برای گرفتن اقامت یکساله به کار گیرد. این موضوع باعث شده است تا خیلی از افراد در سال‌ های اخیر به این کشور و شهر بدروم مهاجرت کنند که شامل ایرانیان نیز بوده است.

البته به یاد داشته باشید که با اخذ اقامت یکساله ترکیه شما توریست به شمار می روید و نمی‌ توانید برای تابعیت کشور ترکیه درخواست دهید. برای تابعیت کشور ترکیه باید حتماً به خرید خانه بپردازید.

آیا امکان رهن کامل خانه در بدروم ترکیه وجود دارد؟

آیا امکان رهن کامل خانه در بدروم ترکیه وجود دارد؟

در کشور ایران امکان رهن کامل وجود دارد و این مسئله بسیار رایج و متداول است. اما بهتر است که بدانید در تمام شهر های کشور ترکیه و هم چنین شهر بدروم امکان رهن کامل وجود ندارد و به همین دلیل افرادی که به این شهر مهاجرت کردند باید یا خانه را بخرند و یا به صورت ماهیانه آن را کرایه کنند و نمی توانند به صورت رهن به کرایه خانه بپردازند. هم چنین ناگفته نماند که کرایه خانه را باید هر ماه و در ابتدای آن پرداخت کرد.

اجاره خانه مبله در بدروم چقدر می باشد؟

اگر می خواهید در این شهر به کرایه خانه بپردازید، بهتر است که بدانید در این شهر می توانید خانه هایی را به صورت مبله نیز پیدا و در صورت تمایل کرایه کنید. البته به یاد داشته باشید که خانه های مبله، نسبت به خانه هایی که فاقد تجهیزات هستند از قیمت اجاره بیشتری برخوردار هستند.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که در هنگام کرایه خانه مبله باید به سلامت تجهیزات موجود در خانه توجه کنید و بهتر است در ابتدا و در کنار صاحب ملک از تمامی وسایل و حتی دیوار ها فیلم بگیرید تا در انتهای قرارداد با مشکلی رو به رو نشوید.

اجاره خانه در بدروم به تومان

اگر می‌ خواهید تا از کرایه خانه در این شهر به تومان اطلاع یابید، می توانید مبلغ اجاره خانه که اغلب به لیر است را در سایت ها و یا نرم افزار هایی که لیر را به تومان تبدیل می کنند، وارد کنید تا به این گونه از قیمت اجاره خانه به تومان مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای آپارتمان خانه در بدروم کدامند؟

برای اجاره خانه در بدروم مدارکی از جمله: پاسپورت، 12 درصد کمیسیون اجاره یکسال، کارت اقامت، پول پیش و اجاره ماهیانه، کارت ملی و شناسنامه صاحبخانه و مستاجر، افتتاح حساب بانکی در ترکیه، مراجعه به اداره برق، آب، گاز و کسب اجازه استفاده از آن‌ ها و هم چنین اصل سند مالکیت خانه مورد نیاز است.

آیا اجاره خانه کوتاه مدت در بدروم امکان پذیر است؟

آیا اجاره خانه کوتاه مدت در بدروم امکان پذیر است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اجاره خانه کوتاه مدت در بدروم امکان پذیر است و افراد می‌ توانند به اجاره خانه به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه بپردازند. البته ناگفته نماند که افراد برای اجاره کوتاه مدت به عنوان مثال اجاره هفتگی خانه در این شهر باید مدارک مورد نیاز برای اجاره که در قسمت قبل آن ها را بیان کردیم و مبلغ اجاره را به همراه داشته باشند.

اگر تصمیم گرفته اید تا در این شهر زندگی کنید به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما مقاله زندگی در بدروم را مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا با اجاره خانه در بدروم می توان تابعیت کشور ترکیه را گرفت؟

اقامت از طریق کرایه خانه امکان پذیر است، اما برای اخذ تابعیت کشور ترکیه باید حتماً به خرید خانه پرداخت.

آیا می توان به صورت روزانه به اجاره خانه در بدروم پرداخت؟

افراد می‌ توانند به صورت روزانه نیز به اجاره خانه در این شهر بپردازند و کافیست تا مدارک مورد نیاز و مبلغ کافی برای کرایه را به همراه داشته باشند.

آیا اجاره خانه مبله در این شهر امکان پذیر است؟

در این شهر اجاره خانه مبله نیز امکان پذیر است، اما هزینه اجاره آن کمی بیشتر می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

sara mazroe

فوق لیسانس زبان دانشگاه تهران و مدرس زبان هستم. از سال 2022 به مجموعه دوست داشتنی مجله گردشگری ترکیه یا ترکیه اسکای پیوسته ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا