استانبولدسته بندی شهرها

لیزر در استانبول با بهترین دستگاه دنیا و کمترین قیمت

خدمات لیرز در استانبول چگونه ارائه می شود و چقدر هزینه در بر دارد؟ کدام سالن ها خدمات لیزر در استانبول را ارائه داده اند؟ اگر به دنبال یافتن جواب برای این سوال ها و بسیاری دیگر از سوال ها در زمینه خدمات لیرز هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها همراه ترکیه اسکای باشید.

آیا خدمات لیزر در استانبول ارائه داده می شود؟

آیا خدمات لیزر در استانبول ارائه داده می شود؟

خدمات لیزر یکی از خدماتی است که امروزه بسیار مورد استفاه قرار گرفته و حال سوالی که مطرح می شود این است که آیا در سالن های استانبول خدمات لیزر نیز ارائه داده می شود یا نه که در جواب می توان گفت بله این خدمات در سالن های استانبول ارائه داده می شود و اگر می خواهید تا از این خدمات استفاده کنید به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

اگر به زیبایی پوست خودتان اهمیت می دهید می توانید به مراکز لیرز در استانبول مراجعه کنید و خدمات مربوطه را به راحتی دریافت کنید. امروزه افراد بیشتر از قبل به زیبایی پوست خود می رسند و می توان گفت که علاقه به این کار روز به روز در حال افزایش است.

جالب است که بدانید امروزه مردان نیز می خواهند تا از خدمات لیزر استفاده کنند و مو های زائد خودشان را دفع کنند که در نتیجه می توانند از این خدمات لیزر در استانبول استفاده کنند. در استانبول مراکز و کلینیک های زیادی برای خدمات لیرز وجود دارند که اغلب خاص و لاکچری بوده و مراجعه کنندگان بسیاری نیز دارند.

در ادامه در مورد این مراکز لیزر می توان این طور گفت که دارای محیطی عالی و پاکیزه بوده و این موارد یک مزیت عالی برای این مراکز لیزر به شمار می آید. پس اگر در دسته افرادی هستید که به بهداشت خود اهمیت می دهند بهتر است تا به این مراکز معتبر مراجعه کنید.

کلینیک ها و مراکز لیزر در استانبول به جدید ترین دستگاه های استانبول مجهز بوده و هر چه قدر که یک دستگاه جدید تر باشد، نتیجه آن نیز برای تاثیرگذاری لیزر بیشتر خواهر بود و حتی می توان این طور گفت که طول موج اشعه دستگاه های جدید تر کمتر بوده و بدین جهت نیز به سلول های بدن آسیب کمتری وارد می کنند.

دستگاه های لیزر در استانبول دارای سری خنک کننده بوده تا بدین وسیله درد ناشی از لیزر را کاهش دهند. ارائه خدمات لیزر حتما باید زیر نظر دکتر متخصص انجام شود و نباید برای این کار به سراغ افراد غیر متخصص رفت. خوشبختانه مراکز لیزر در استانبول دارای پزشکان و افراد متخصص برای این کار است که می توانید به راحتی به آنان اعتماد کنید.

در مورد هزینه لیزر نیز نمی توان یک قیمت واحد در نظر گرفت و برای تعیین قیمت دکتر باید شما را ویزیت کند و با توجه به رنگ پوست و جنس موهایتان قیمت را مشخص سازد و حتی تعداد جلسات لیزر نیز تاثیرگذار است که باید توسط پزشک تعیین گردد تا بتوان قیمت را تعیین کرد.

بهترین مراکز خدمات لیزر در استانبول کدامند؟

حال نگاهی خواهیم داشت بر بهترین مراکز خدمات لیرز در استانبول که باید آنان را بشناسید زیرا دارای اهمیتی فراوان است و اگر به سراغ این مقاله آمده اید حتما به دنبال بهترین ها هستید که باید آنان را بشناسید. در ادامه به چند مورد از آنان اشاره خواهد شد و آدرس آنان نیز برایتان ذکر خواهد شد. مراکز خدمات لیزر در استانبول عبارتند از:

 • هلی بیوتی : هلی بیوتی دارای بهترین دستگاه لیزر در استانبول است و به عنوان بهترین مرکز خدمات لیزر استانبول شناخته می شود.
 • کلینیک بین المللی ساغر که در میدان تکسیم واقع شده است.
 • مرکز لیزر و زیبایی پلی کلینیک estehive که در میدان تکسیم واقع شده است.
 • مرکز لیزر ترک استاتیک که در میدان تکسیم واقع شده است‌.
 • و …

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر مراکز خدمات لیزر در استانبول می توانید از گوگل و یا اینستاگرام کمک دریافت کنید.

از تخفیف های ویژه هلی بیوتی استفاده کنید

همانطور که گفتیم هلی بیوتی بهترین مرکز لیزر در استانبول می باشد. سالن هلی بیوتی پیشرفته ترین دستگاه لیزر استانبول را دارد و همین مسئله باعث شده اکثر سلبریتی ها به این سالن مراجعه کنند. قیمت های مناسب هلی بیوتی در کنار تخفیف های ویژه اش باعث شده خدمات لیزر آن بسیار مقرون به صرفه باشند. پیشنهاد مجموعه ترکی اسکای به شما استفاده از خدمات این سالن زیبایی می باشد.

آیا تاثیر خدمات لیزر در استانبول دائمی است؟

آیا تاثیر خدمات لیزر در استانبول دائمی است؟

در ادامه مباحث شاید این سوال برایتان مطرح شود که آیا تاثیر لیرز در استانبول بر روی بدن دائمی است یا نه که در همین باب چند نکته وجود دارد که باید آنان را در نظر بگیرید.

اولین نکته این است که اگر موهای شما در مرحله رشد باشند در بیشتر اوقات موهای بدن شما بیست تا چهل درصد در حال رشد هستند و لیزر تنها بر روز موهایی تاثیر می گذارد که در حال رشد هستند و بر روی موهایی که در حال استراحت و یا انتقال هستند هیچ تاثیری ندارد و به همین دلیل است که باید چند جلسه برای این کار وقت بگذارید تا موهای در حال رشد دیگر نیز تاثیر پذیر باشند.

دومین نکته این است که لیزر تنها موهایی را تحت تاثیر قرار می دهد که دارای رنگدانه هستند و لذا اگر دارای مو سفید یا قرم یا بلوند و خاکستری هستید لیزر بر روی بدن شما تاثیر نخواهد گذاشت و دلیل آن نیز این است که لیزر تنها بر روی رنگدانه تیره تاثیر خواهد گذاشت که در این موهای نام برده شده وجود ندارند. با نگاهی دقیقتر باید گفت که رنگ دانه تیره نور را جذب می کند و جالب است بدانید که لیزر بر روی موهای ریز نیز تاثیر نخواهد گذاشت زیرا دارای رنگدانه کمتری هستند.

سومین نکته این است که اگر دارای پوست تیره هستید سوزش لیزر را بیشتر حس خواهید کرد زیرا لیزر فرق رنگدانه پوست و مو را تشخیص نمی دهد و اگر دارای پوست روشن هستید سوزش کمتری را حس خواهید کرد. در نتيجه باید گفت که اگر می خواهید بدن خودتان را لیزر کنید هرگز برای برنزه کردن بدن خودتان اقدام نکنید زیرا در صورت برنزه کردن، لیزر برای شما دردآور خواهد بود.

لیزر موهای زائد در استانبول چه عوارضی در پی دارد؟

در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله تا بدانیم که لیزر موهای زائد در بدن چه عوارضی در پی دارد که در همین راستا می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد که عبارتند از:

التهابات پوستی: بعد از این که لیزر را انجام دادید معمولا دچار التهاباتی نظیر تورم و قرمزی خواهید شد که نیازی به نگرانی نیست و کاملا طبیعی بوده و معمولا چند ساعت بعد و یا چند روز بعد بر طرف خواهند شد و حال برای این که تورم و قرمزی کمتر شود باید بعد از جلسه لیزر از یخ استفاده نمایید.

تغییر رنگدانه: گاهی نیز ممکن است بعد از این که لیزر را انجام دادید در ناحیه ای که آسیب دیده است پوست اندکی تیره تر یا روشن تر شود ولی نیازی نیست تا نگران این مسئله باشید زیرا موقتی است و برطرف خواهد شد.

خدمات لیزر برای کدام نواحی از بدن مناسب است؟

خدمات لیزر برای کدام نواحی از بدن مناسب است؟

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله و بدانیم که خدمات لیزر برای کدام نواحی از بدن استفاده می شود که در همین رابطه می توان گفت لیزر برای نواحی گوناگونی از بدن استفاده می شود که عبارتند از:

 • زیر بغل
 • صورت
 • پشت لب زیر چانه
 • گردن
 • دست ها
 • شکم و دور سینه
 • نواحی تناسلی و کشاله ران
 • ران پا و ساق ها
 • پشت کمر و پشت گردن

آیا ایرانیان می توانند از این مراکز لیرز استفاده کنند؟

خوشبختانه ایرانیان در صورت تمایل می توانند به این مراکز مراجعه کنند و سپس از خدمات لیزر در استانبول استفاده کنند و هیچ محدودیت برای این کار وجود ندارد. لذا اگر مسافر هستید و یا ساکن خود استانبول هستید می توانید به این مراکز مراجعه کرده و سپس بعد از ویزیت شدن توسط متخصص و تعیین تعداد جلسات و هزینه می توانید از خدمات بهره ببرید.

فقط به نکات گفته شده در بالا توجه کنید که دچار مشکل نشوید. همچنین اگر به زیبایی خودتان اهمیت می دهید پيشنهاد می کنیم تا به آرایشگاه های استانبول و سالن زیبایی در استانبول سری بزنید و از خدمات آنان نیز به صورت کامل بهره مند شوید.

هزینه خدمات لیرز در استانبول چقدر است؟

هزینه خدمات لیرز در استانبول چقدر است؟

هزینه خدمات لیزر از مباحثی است که باید به آنان توجه ویژه نمود زیرا دارای مقدار ثابت و واحد نبوده و با توجه به برخی مسائل باید توسط متخصص و پزشک تعیین گردد. برای اطلاع از هزینه خدمات لیرز در استانبول باید به مراکز لیزر معتبر در این شهر مراجعه کنید و سپس توسط پزشک ویزیت شوید و با توجه به بررسی برخی مسائل مانند تعداد جلسات، هزینه برای شما محاسبه و تعیین گردد و پس از پرداخت این هزینه‌ می توانید در جلسه های مشخص شده و خدمات لیزر بهره مند شوید.

اخذ نوبت برای مراجعه به مراکز خدمات لیزر در استانبول لازم است؟

حال در ادامه شاید برایتان این سوال پیش آید که برای مراجعه به مراکز لیزر در استانبول و استفاده از خدمات مربوطه باید از قبل نوبت گرفت یا نه که در جواب باید گفت بله بنابه دلایلی مشخص باید قبل از مراجعه نوبت گرفته و در ابتدا توسط پزشک و متخصص ویزیت شوید. به عنوان مثال‌ باید بررسی شود که به چند جلسه نیاز دارید تا با توجه به آن نوبت جلسات و هزینه های مربوطه تعیین گردد.

برای اطلاع از روش های نوبت گیری می توانید به سایت و یا صفحات اینستاگرام این مراکز مراجعه کرده و سپس توسط روش های ارتباطی موجود با این مراکز ارتباط برقرار کرده و سپس نوبت دریافت کنید و بعد از مراجعه از خدمات استفاده کنید.

آیا مراکز ایرانی خدمات لیرز در استانبول وجود دارند؟

آیا مراکز ایرانی خدمات لیرز در استانبول وجود دارند؟

بله با توجه به این که خدمات زیبایی در این کشور و شهر دارای رشد بالایی بوده است و دارای بازار پر رونقی است مراکز ایرانی نیز برای ارائه این خدمات تاسیس شده اند که می توانید با یک سرچ ساده در اینترنت به اطلاعات آنان دست پیدا کنید.

می توان گفت که استانبول محل خوبی برای سرمایه گذاری در این صنعت است و به همین دلیل بسیاری از ایرانیان که دارای سرمایه کافی هستند دست به ارائه این خدمات در این شهر زده اند.

سوالات متداول

بهترین مراکز خدمات لیزر در استانبول کدامند؟

استانبول دارای مراکز خدمات لیزر بسیاری است که برخی از آنان در مقاله معرفی شدند.

هزینه خدمات لیزر در استانبول چقدر است؟

دارای قیمت مشخصی نبوده و به عوامل زیادی بستگی دارد و در ابتدا باید توسط پزشک و فرد متخصص ویزیت شوید تا با توجه به تعداد جلسات لازم قیمت برای شما تعیین گردد.

اخذ نوبت برای مراجعه به مراکز لیرز در استانبول چگونه است؟

برای بهره مند شدن از خدمات لیزر در استانبول باید در ابتدا نوبت دریافت کنید و برای این کار باید توسط راه های ارتباطی موجود با مراکز مورد نظر تماس گرفته و سپس نوبت دریافت کنید.

آیا مشتریان ایرانی می توانند از خدمات لیزر در استانبول استفاده کنند؟

بله ایرانیان می توانند بعد از اخذ نوبت و مراجعه به این مراکز و پس از ویزیت شدن توسط فرد متخصص از خدمات لیزر بهره مند شوند.

تعداد جلسات لیزر چقدر است؟

تعداد جلسات لیزر با توجه به برخی مسائل متغیر است که در مقاله دلیل آن به صورت کامل توضیح داده شد.

خدمات لیزر برای کدام نواحی از بدن مناسب است؟

لیزر برای نواحی گوناگونی از بدن فرد استفاده می شود که در مقاله به صورت کامل به آنان اشاره شد.

عوارض لیرز بدن جدی است؟

لیزر کردن بدن دارای برخی عوارض است که زیاد مهم نبوده و نهایتأ بعد از چند روز برطرف می شوند که در مقاله راجب آنان صحبت شد و می توانید مطالعه کنید.

تاثیر خدمات لیزر در استانبول دائمی است؟

برای دائم شدن آنان باید در جلسات متعدد به این مراکز مراجعه کنید و لیزر بدن را انجام دهید و تعداد جلسات دقیق آن توسط پزشک مشخص می گردد.

تعداد جلسات‌ لیزر توسط چه شخصی مشخص می گردد؟

این تعداد توسط فرد متخصص و پزشک مشخص می گردد که باید شما را ویزیت کند.

5/5 - (8 امتیاز)

Behrouz nz

دانشجو رشته خلبانی و نویسنده و پشتیبان بلیط هواپیما در مجموعه بزرگ ترکیه اسکای هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا