استانبولدسته بندی شهرها

بهترین سالن زیبایی در استانبول از نظر مردم + آدرس و قیمت

بهترین سالن زیبایی در استانبول کدام است؟ مجهز ترین سالن زیبایی Istanbul نیز کدام است؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به صورت کامل بدین بحث پرداخته در مورد آن به صورت کامل صحبت کنیم و تمام مطالب پیرامون آن را برایتان تحت پوشش قرار دهیم پس در نتیجه تا آخر مقاله همراه ترکیه اسکای باشید‌.

هلی بیوتی

بهترین سالن زیبایی در استانبول کدام است؟

انتخاب بهترین سالن های زیبایی در استانبول یکی از مواردی بوده که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است که در ادامه قصد داریم تا آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین رابطه می توان گفت گاهی شده است گه گردشگران و ایرانیان به این کشور سفر کرده و به دنبال سالن های زیبایی Istanbul گشته اند و به خصوص بانوان نیز به این مورد بسیار فکر کرده اند.

در ادامه می توان گفت که استانبول شهری بسیار بزرگ است به گونه ای که بخواهید به مکان های مختلف آن بروید باید زمان و انرژی زیادی را صرف کنید. در نتیجه باید گفت که سالن زیبایی را باید انتخاب کنید که به شما نزدیک باشد ولی در عین حال نیز دارای بهترین کیفیت و اعتبار باشد.

کشور ترکیه در سال های اخیر در زمینه مد و زیبایی دارای پیشرفت بالایی بوده است و اگر در این زمینه اندکی تحقیق کنید می توانید معروف ترین و بهترین سالن های زیبایی در استانبول و ترکیه را پیدا کنید و از خدمات آنان بهره ببرید. می توان گفت که در کشور ترکیه به صنعت زیبایی بسیار توجه می شود و لذا این صنعت در این کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

می توان گفت که یکی از بهترین سالن های زیبایی در این کشور و شهر استانبول سالن هلی بیوتی است که در ادامه در مورد این سالن و سایر سالن ها صحبت خواهد شد.

ربکا قادری در سالن هلی بیوتی استانبول

معروف ترین سالن زیبایی در استانبول کدام است؟

حال در ادامه قصد بر این است تا اندکی راجب این بحث صحبت کنیم تا بدانیم که معروف ترین و بهترین سالن زیبایی در استانبول کدام است که در ادامه به چند مورد از آنان اشاره خواهد شد که عبارتند از:

هلی بیوتی

سالن زیبایی هلی بیوتی

سالن زیبایی هلی بیوتی یکی از بهترین سالن های زیبایی در Istanbul است که می توانید از خدمات آن بهره ببرید. این سالن زیبایی تمام خدمات مربوط به زیبایی و حتی دستگاه لاغری در استانبول را ارائه داده و یکی از مزیت های این سالن این است که هزینه خدمات آن نصف سایر سالن ها است که برای مشتریان یک ویژگی منحصر به فرد به شمار می آید و حتی می توان از آن و خدمات آن به عنوان یک مورد خاص یاد کرد.

در صورت تمایل می توانید به سایت و پیچ اینستاگرام سالن هلی بیوتی مراجعه کنید و تمام اطلاعات لازم را از آن کسب کنید. این سال زیبایی در منطقه وادی استانبول واقع شده است که یکی از بهترین مناطق استانبول به شمار می آید.

سالن زیبایی هیرمافیا

این سالن یکی از بهترین سالن های مو و زیبایی بوده و با توجه به نظر مشتریان و کاربران به عنوان یکی از بهترین این سالن ها در استانبول معرفی شده است. برای این که به این سالن مراجعه کنید باید از قبل نوبت دریافت کنید زیرا این سالن دارای مشتریان بسیاری است و در نهایت باید بدانید که این سالن زیبایی در Istanbul یک شنبه ها تعطیل است.

معروف ترین سالن زیبایی در استانبول کدام است؟

سالن زیبایی توپراک شکر

از دیگر سالن های زیبایی می توان به این سالن زیبایی در استانبول اشاره کرد که محل آن در منطقه کادیکوی استانبول بوده و اگر در دسته کسانی هستید که می خواهید موهای خودتان را روشن کنید این سالن زیبایی بهترین گزینه برای شماست و خدمات خوبی را برایتان ارائه می دهد. کارمندان این سالن از تجربه زیادی برخوردار هستند و می توانید با خیال راحت به آنان اعتماد کنید. از خدمات این آرایشگاه می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد:

  • رنگ مو
  • کوتاهی مو
  • انواع شنیون ها
  • انواع کراتین ها
  • انواع تاتوها
  • آرایش دایم
  • کاشت ناخن
  • ترمیم ناخن
  • و …

در نهایت باید گفت که این سالن در منطقه کادیکوی استانبول واقع شده است.

هانده هالوک

هانده هالوک

از دیگر سالن های معروف زیبایی در استانبول می توان به این سالن اشاره کرد و جالب است که بدانید این سالن توسط یک برادر و خواهر تاسیس شده است و توسط این دو اداره می شود. تخصص اصلی این سالن بر روی پوست بوده و بهترین ماسک ‌های تقویتی و زیبایی در استانبول و حتی ترکیه توسط این سالن ارائه می شود.

این سالن یک سالن زنانه بوده و در زمینه گریم صورت و آرایش مو دارای تجربه ای باور نکردنی هستند. این سالن زیبایی در Istanbul و در منطقه بشیکتاش واقع شده است.

خانه ی زیبایی Bilss Makas

در ادامه می رسیم به این سالن زیبایی که در دسته بهترین سالن های زیبایی استانبول قرار داشته و یک سالن مجهز به شمار می آید که توجه بسیاری از جوانان را به خود جلب کرده است و تخصص اصلی آن آرایش و پیرایش برای جوانان است. در ادامه می توان گفت که اگر به دنبال کاشت مژه هستید این سالن زیبایی بسیار برای این کار مناسب است و می توانید از آن استفاده کنید.

در نهایت می توان گفت که اگر می خواهید به استانبول سفر کنید و به دنبال یک سالن با خدماتی عالی هستید، این سالن پیشنهاد ویژه ما به شماست. این سالن زیبایی در استانبول و منطقه بی اوغلو واقع شده است.

سالن زیبایی سان

از دیگر سالن های زیبایی استانبول می توان به این سالن اشاره کرد که دارای شعب های زیادی در سطح شهر بوده و در این سالن خدماتی مانند اصلاح، میکرو، مانیکور، پدیکیور، انواع کاشت و … ارائه داده می شود. این سالن از سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و تاکنون خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه داده است. این سالن زیبایی در استانبول و در منطقه آتاشهیر واقع شده است.

سالن زیبایی ارهان دلن

در ادامه می توان به این سالن زیبایی در استانبول اشاره کرد که در منطقه منطقه بشیکتاش استانبول واقع شده است و می توان گفت که این سالن یک ارایشگاه زنانه بوده و دارای کارمندانی با تجربه است و می توانید با اطمینانی کامل به آنان اعتماد کنید.

اگر می خواهید از این سالن زیبایی نوبت بگیرید می توانید به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید و سپس از خدمات بی نظیر آن نهایت استفاده را ببرید. این سالن زیبایی در Istanbul و در منطقه بشیکتاش واقع شده است.

سالن زیبایی مالی

در ادامه می توان به این سالن زیبایی در استانبول اشاره کرد که دارای ۳۵ سال تجربه بوده و می توان از آن به عنوان قدیمی ترین سالن های زیبایی استانبول یاد کرد. این سالن زیبایی دارای دو شعبه بوده و هر دوی آنان در استانبول واقع شده اند.

انواع خدمات زیبایی در این دو شعبه ارائه داده شده اند و می توان این ادعا را کرد که در بین بانوان در استانبول دارای بيشترين طرفدار است. یکی از شعبه های این آرایشگاه در منطقه آوجیلار و شعبه دیگر نیز در منطقه فلوریا استانبول قرار دارد.

سالن آرایش و زیبایی Erdem Kiramer

در نهایت می رسیم به این سالن زیبایی که می توان در مورد آن گفت در دسته بهترین سالن های زیبایی استانبول قرار داشته و مخصوص بانوان راه اندازی شده است و می توانند به صورت کاملا متفاوت از خدمات آن بهره مند شوند. این سالن زیبایی ۵۰ سال سابقه داشته و در دسته قدیمی ترین سالن های زیبایی Istanbul به شمار می آید.

این سالن زیبایی در استانبول دارای هفت شعبه است و هر کدام از آنان دارای تجهیزات کامل و خدمات عالی هستند. این سالن جدید ترین مدل های مو و آرایش را برای کاربران خود ارائه داده و دارای بهترین خدمات در زمینه کاشت ناخن و اکستیشن است و حتی اگر می خواهید مو های خودتان را رنگ کنید می توانید به این سالن زیبایی در Istanbul مراجعه کنید.

هزینه خدمات سالن زیبایی در استانبول چقدر است؟

هزینه خدمات سالن زیبایی در استانبول چقدر است؟

حال شاید برایتان این سوال مطرح شود که هزینه خدمات سالن زیبایی در Istanbul چقدر است؟ در جواب باید گفت که سالن های زیبایی در استانبول خدمات خوبی را ارائه داده اند و به همین دلیل نیز هزینه ای را بابت آن دریافت می کنند و هر کدام از سالن های زیبایی نیز دارای نرخ و هزینه خاص خود هستند که می توانید با مراجعه به پیچ اینستاگرام و سایت های آنان از این هزینه ها مطلع شوید و حتی می توانید توسط راه های ارتباطی موجود مانند شماره تلفن با این سالن ها ارتباط برقرار کنید و هزینه خدمات را جویا شوید. اگر ساکن استانبول هستید می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و قیمت را جویا شوید و سپس از خدمات آن بهره مند شوید.

اخذ نوبت از این سالن ها چگونه است؟

حال در ادامه شاید برایتان این سوال مطرح شود که اخذ نوبت از این سالن ها چگونه است که در جواب می توان گفت برای گرفتن نوبت از این سالن ها باید توسط روشی که معرفی کرده اند توسط راه های ارتباطی موجود نوبت را دریافت کنید. ولی حتما دقت کنید که قبل از مراجعه حضوری باید نوبت خودتان را دریافت کنید زیرا این سالن ها اکثرا شلوغ بوده و دارای مشتریان زیادی هستند.

آیا مشتریان ایرانی می توانند از این سالن ها استفاده کنند؟

بله اگر به این کشور و شهر استانبول سفر کنید می توانید با مراجعه به این سالن های زیبایی از خدمات آنان بهره مند شوید و هیچ مشکلی برای ایرانیان از این بابت وجود ندارد. تنها کافیست از قبل نوبت گرفته و سر وقت در این سالن ها حضور پیدا کنید تا خدمات برای شما ارائه گردد و سپس هزینه آن را پرداخت کنید و از لحظات خوشی در این سالن ها بهره ببرید.

دلیل محبوبیت سالن های زیبایی در Istanbul چیست؟

دلیل محبوبیت سالن های زیبایی در Istanbul چیست؟

در ادامه می رسیم به این بحث و بهتر است تا بررسی کنیم و بدانیم که چرا سالن های زیبایی استانبول دارای محبوبیت در سطح جهانی هستند که در همین راستا می توان گفت ترک ها بسیار به ظاهر و آرایش خود توجه می کنند و می توان گفت که به این صنعت در ترکیه بسیار توجه شده است و توجه بانوان را بسیار به خود جلب کرده است و همین بحث نیز باعث شده است که بسیار به این صنعت در ترکیه توجه شود و در این زمینه رشد قابل توجهی داشته باشد.

در سالن زیبایی در استانبول چه خدماتی ارائه داده شده است؟

خب در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله و بدانیم که در این سالن ها چه خدماتی ارائه داده می شوند که در همین راستا می توان گفت سالن های زیبایی استانبول تنها برای آرایش و مو نبوده و شما می توانید علاوه بر این خدمات از خدمات مانیکور و پدیکور دست و پا نیز بهره مند شوید. در ادامه نیز می توان افزود که در حالت معمول کوتاهی و آرایش مو همراه با خدمات ابرو و وکس ارائه داده شده و در نتیجه می توان این طور گفت که اگر به این سالن ها مراجعه کنید می توانید از تمام خدمات یک سالن مجهز و منحصر به فرد به صورت کامل برخوردار شوید و معمولا در این سالن ها چند نفری به شما رسیدگی می شود.

شما در این سالن ها می توانید حس بسیار خوبی را تجربه کنید اما باید دقت کنید که پس از ارائه خدمات به کارمندان سالن زیبایی حتما انعام دهید. انعام را می توانید هم به صورت مستقیم و هم در هنگام پرداخت صورتحساب پرداخت نمایید.

سوالات متداول

بهترین سالن زیبایی در استانبول کدام است؟

استانبول دارای سالن های زیبایی بسیاری است که هر کدام دارای خدمات و مزیت های خاص خود است که در مقاله به بهترین سالن های زیبایی استانبول اشاره شد.

هزینه خدمات سالن زیبایی در استانبول چقدر است؟

هر سالن زیبایی در Istanbul دارای هزینه خاص خود است که باید آن را از خود سالن زیبایی جویا شوید.

آیا سالن های زیبایی Istanbul معتبر هستند؟

بله این سالن ها معتبر بوده و می توانید با اطمینان کامل از خدمات آنان استفاده کنید.

4.7/5 - (40 امتیاز)

Behrouz nz

دانشجو رشته خلبانی و نویسنده و پشتیبان بلیط هواپیما در مجموعه بزرگ ترکیه اسکای هستم.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. واقعا هلی بیوتی عالیه. من از خدمات کاشت ناخنشون و لاغری استفاده کردم واقعا عالی بود. هر برخوردشون عالی بود هم خدمات. ممنونم بابت معرفی این سالن زیبایی حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا