استانبولدسته بندی شهرها

بهترین مرکز لیزر در استانبول برای ایرانی ها + قیمت

لیزر قطعا یکی از محبوبترین خدمات زیبایی جهت رفع موهای زائد بدن است. در سال های اخیر تقاضا برای خدمات لیزر به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است. روش هایی نظیر: اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و استفاده از دستگاه اپیلیدی برای رفع موهای زائد بهو نوعی منسوخ شده است؛ چرا که آن ها عوارضی همچون بروز جوش و موهای زیر پوستی را در پی دارد. لیزر از تکنولوژی های مدرن و پیشرفته کارآمد محسوب می شود که این روزها تمامی افراد تمایل به استفاده از آن دارند.

در کشور ترکیه، به خصوص شهر استانبول مراکز تخصصی لیزر زیادی وجود دارد که می توانند خدمات لیزر را با بالاترین کیفیت و زیر نظر متخصصان باتجربه به شما ارائه دهند. اگر شما در این شهر زندگی می کنید و یا حتی قصد سفر را به آن دارید، می توانید از این خدمات بهره مند شوید. در ادامه به معرفی بهترین مرکز لیزر در استانبول و امکانات و ویژگی های آن می پردازیم.

 لیزر در استانبول

آشنایی با بهترین مراکز لیزر در استانبول

همانطور که اشاره شد، در شهر استانبول به دلیل حجم تقاضا برای دریافت خدمات لیزر مراکز تخصصی زیادی در آن افتتاح شده است. افرادی که به زیبایی پوست خود اهمیت می دهند، قطعا تمایل به یافتن مراکز معتبر و تخصصی لیزر دارند. چرا که مراکز نامعتبر می تواند به قیمت سوختگی، بروز حساسیت و آسیب های پوستی تمام شود. جالب است بدانید که به دلیل وجود مراکز لیزر معتبر و وجود متخصصان باتجربه و حرفه ای، بسیاری از افراد از کشورهای دیگر جهت دریافت خدمات لیزر به استانبول سفر می کنند.

امروزه نه تنها بانوان، بلکه آقایان نیز به خدمات لیز توجه ویژه ای نشان می دهند. اگر شما هم تمایل به رفع موهای زائد خود دارید، با ما همراه باشید تا در ادامه توضیحاتی در مورد بهترین مرکز لیزر در استانبول و امکانات و مزایای خدمات آن ها ارائه دهیم.

 لیزر در استانبول

هلی بیوتی| بهترین و مطمئن ترین مرکز تخصصی لیزر در استانبول

هلی بیوتی به دلیل همکاری با متخصصان و کارشناسان حرفه ای و باتجربه و همچنین بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و دستگاه های مدرن لیزر جزء بهترین و معتبرترین مراکز تخصصی لیزر در استانبول به حساب می آید. دستگاه سوپرانو تیتانیوم موجود در این مجموعه از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات لیزر در دنیا است. به همین دلیل با استفاده از این دستگاه امکان از بین بردن موهای زائد صورت، چانه، پشت، دست ها، زیر بغل، پاها، بیکینی و … به صورت ایمن وجود خواهد داشت.

متخصصین هلی بیوتی با بررسی نوع و وضعیت پوست و موهای زائد شما می توانند بهترین روش از بین بردن موهای زائد را پیشنهاد دهند. این متخصصین با به روز رسانی اطلاعات خود و استفاده از دستگاه های پیشرفته خدمات را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهند. با مراجعه به مجموعه تخصصی هلی بیوتی می توانید راه کارهای مطمئنی جهت جلوگیری از رشد سریع مو و خدمات لیزر بدون درد بهره مند شوید و از زیبایی پوست خود لذت ببرید.

با این وجود هلی بیوتی برای جلب رضایت مشتریان خدمات خود را با قیمت بسیار مناسب و ویژه ای ارائه می دهد. قطعا سالن مجهز، تمیز، مدرن و آرام آن می تواند آرامش شما در حین استفاده از خدمات تضمین کند. اگر تا به حال از سایر روش های حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون با موم، اپلیدی، تیغ و … استفاده کرده باشید، متوجه درد، تورم، افزایش حساسیت پوست، جوش ها و موهای زیر پوستی و رشد مجدد و سریع موهای زائد خود شده اید. به همین دلیل درمان لیزر در مقایسه با این راهکارها ایمن تر، بهتر و قطعی تر است.

خدمات لیزر پوست ویژه آقایان در مجموعه هلی بیوتی!

به طور کلی مراکز نسبتا کمتری خدمات لیزر را برای آقایان ارائه می دهند. هلی بیوتی نیز از معدود مراکز ارائه دهنده خدمات لیزر به آقایان است. به این ترتیب آقایان متقاضی نیز می توانند از خدمات باکیفیت متخصصان و همچنین تکنولوژی پیشرفته این مجموعه بهره مند شوند. هم آقایان و هم بانوان بنابر دلایل مختلفی همچون تغذیه و لایف استایل نامناسب دچاره موهای زائد ناخواسته می شوند.

ولی اکنون با خدمات ایمن و پیشرفته لیزر امکان از بین بردن آن ها بدون درد و عوارض و در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. پس از این خدمات می توانید از پوست صاف و شاداب خود لذت ببرید.

 لیزر در استانبول

هزینه خدمات لیزر مجموعه هلی بیوتی

هزینه خدمات لیزر این مجموعه با توجه به دستگاه های مجهز و پیشرفته و امکانات بسیار باکیفیت و متخصصان حرفه ای بسیار مناسب است. در ادامه به صورت مختصر به هزینه خدمات لیزر هلی بیوتی برای آقایان و بانوان به صورت جداگانه اشاره خواهیم داشت.

خدمات لیزر بانوان:

 • کل بدن/ هزینه: 3.000 TL
 • صورت/ هزینه: 300 TL
 • پشت/ هزینه: 450 TL
 • پشت کمر/ هزینه: 300 TL
 • شکم/ هزینه: 350 TL
 • سینه/ هزینه: 350 TL
 • زیر بغل/ هزینه: 300 TL
 • کل دست (شامل هر 2 دست از ناحیه ماهیچه دالی تا مچ دست)/ هزینه: 400 TL
 • نصف دست/ هزینه: 200 TL
 • ناحیه بیکینی/ هزینه: 600 TL
 • کل پا (شامل هر 2 پا از ناحیه انگشتان تا زیر باسن)/ هزینه: 650 TL
 • نصف پا (شامل ساق پا و نیمه پایینی زانو تا مچ پا)/ هزینه: 200 TL

خدمات لیزر آقایان:

 • صورت/ هزینه: 300 TL
 • پشت گردن/ هزینه: 200 TL
 • پشت/ هزینه: 650 TL
 • سینه/ هزینه: 400 TL
 • شکم/ هزینه: 350 TL
 • زیر بغل/ هزینه: 300 TL
 • کل دست/ هزینه: 400 TL
 • بالای دست (شامل ناحیه زیر شانه تا بالای آرنج)/ هزینه: 300 TL
 • کل پا (شامل هر 2 پا از مچ تا ناحیه زیر باسن)/ هزینه: 650 TL
 • نصف پا/ هزینه: 500 TL

نکته: دقت داشته باشید که امکان تغییر هزینه خدمات لیزر هلی بیوتی مانند هر سالن دیگری در طی زمان وجود دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم از طریق وب سایت رسمی هلی بیوتی، اینستاگرام و یا با استفاده از شماره تماس اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.

کلینیک بین المللی ساغر

کلینیک بین المللی ساغر از جمله کلینیک های زیبایی با کادر ایرانی واقع در میدان تکسیم استانبول است. این کلینیک نیز خدمات لیزر را با کیفیت بالایی به متقاضیان خود ارائه می دهد. البته در کلینیک ساغر به جز لیزر خدمات زیبایی دیگری نیز ارائه می شود که در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی می توانید از آن ها بهره مند شوید. همچنین توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه خدمات لیزر هر ناحیه از بدن، با شماره کلینیک تماس بگیرید.

شماره تماس: 9055226690+

آدرس: استانبول، میدان تکسیم

مرکز لیزر زیبایی من (Mein Beauty)

کلینیک زیبایی من جزء کلینیک های محبوب استانبول است که از سال 2023 با دستگاه های باکیفیت و پیشرفته خدمات لیزر را به مشتریان خود ارائه می دهند. در این مرکز با استفاده از دستگاه خاصی از ریشه مو تصویر برداری می شود. سپس با توجه به وضعیت ریشه مو، جلسات لیزر شما مشخص می شود. گاهی موهای زائد می تواند آزاردهنده باشد، ولی با تکنولوژی های پیشرفته لیزر امکان از بین بردن آن ها وجود دارد.

آدرس: استانبول، مال تپه (Maltepe)

پلی کلینیک زیبایی و مرکز لیزر Estehive

از دیگر مراکز معتبر استانبول برای دریافت خدمات لیزر می توان به پلی کلینیک زیبایی Estehive اشاره داشت. اگر در نزدیکی میدان تکسیم سکونت دارید، می توانید از خدمات لیزر و دستگاه های باکیفیت این کلینیک بهره مند شوید.

شماره تماس: 9055514850+

آدرس: استانبول، میدان تکسیم

کلینیک اصلاح زیبایی (Beauty Editor)

مرکز لیزر اصلاح زیبایی دارای کادر باتجربه و حرفه ای است که می توانند خدمات باکیفیتی را با قیمت مناسب به شما ارائه دهند. این تیم به اعتماد و رضایت مشتریان خود اهمیت زیادی می دهند. به همین دلیل می توانید این کلینیک را برای دریافت خدمات لیزر خود در نظر داشته باشید. البته توصیه می کنیم در مورد تکنولوژی مورد استفاده در این کلینیک اطلاعات لازم را کسب کنید.

آدرس: استانبول، کادیکوی (Kadikoy)

مرکز لیزر ترک استاتیک

مجموعه ترک استاتیک نیز از جمله کلینیک های لیزر موجود در میدان تکسیم است. همانطور که می دانید، میدان تکسیم از شلوغ ترین مناطق استانبول به شمار می رود که در آن می توانید کلینیک های مختلفی برای خدمات زیبایی و لیزر مشاهده کنید. پس از در نزدیکی میدان تکسیم هستید، می توانید در مورد خدمات لیزر مجموعه ترک استاتیک اطلاعات لازم را کسب کنید و در صورت تمایل از آن ها استفاده کنید.

شماره تماس: 9055507450+

آدرس: استانبول، میدان تکسیم

زیبایی شناسی انزا (ENZA Beauty aesthetic)

کادر متخصص انزا در این مرکز زیبایی با استفاده از دستگاه های باکیفیت لیزر به نازک شدن و رفع موهای زائد شما کمک می کنند. همچنین شما می توانید در این مجموعه از خدمات متخصص تغذیه و خدمات مراقبت از پوست بهره مند شوید.

آدرس: استانبول، آتاشهیر (Ataşehir)

کلینیک Estecosmo B

در این کلینیک خدمات مختلفی نظیر: لیزر موهای زائد، مراقبت و درمان حرفه ای پوست، لیف مژه و مواردی از این قبیل ارائه می شوند. این کلینیک تا به اکنون رضایت بیش از 3000 مشتری خود را به دست آورده است و تبدیل به یکی از محبوبترین کلینیک های لیزر واقع در منطقه آناتولی شده است.

آدرس: استانبول، کارتال (Kartal)

کلینیک حرفه ای زیبایی (Pro Clinic Estetik Ve G)

کلینیک حرفه ای زیبایی از سال 1391 فعالیت خود را به صورت حرفه ای در استانبول آغاز کرد. کادر مدیریتی این مجموعه با گذراندن دوره های آموزشی زیبایی می توانند خدمات باکیفیتی را در زمینه لیزر و خدمات زیبایی ارائه دهند.

آدرس: استانبول، باهچه لیولر (Bahçelievler)

مرکز لیزر طوبی (Tuba I)

مرکز لیزر طوبی در استانبول دارای محیطی دوستانه و خدماتی باکیفیت است. کادر این مجموعه قیمت مقرون به صرفه خدمات خود نسبت به کیفیت را تضمین می کنند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مرکز لیزر طوبی می توانید با آن ها در تماس باشید.

آدرس: استانبول، منطقه فاتیح (Fatih)

کلینیک لیزر سیبل (Sibel G)

مجموعه لیزر سیبل با بیش از 10 سال تجربه در زمینه خدمات لیزر و همکاری با افراد مجرب در یک محیط بهداشتی آماده خدمات دهی به شما عزیزان هستند. کلینیک لیزر سیبل با ارائه خدمات لیزر، مراقبت از پوست، رفع لکه های پوستی و … احساس خوبی را در شما ایجاد خواهند کرد.

آدرس: استانبول، منطقه فاتیح (Fatih)

مرکز لیزر دکتر علی جمال ییلماز (ACY Dr. Ali Cemal Yilmaz)

دکتر علی جمال ییلماز در سال 1998 از دانشکده پزشکی دانشگاه اولوداگ فارغ التحصیل شده و به عنوان پزشک عمومی در بیمارستان های دولتی نظیر: سینوپ و کارامورسل فعالیت کرده است. در نهایت وی تخصص خود را در بیمارستان آموزشی تحقیقاتی و سپس خدمات جراحی پلاستیک آنکارا به اتمام رساند. اکنون دکتر علی جمال ییلماز به عنوان متخصص جراح زیبایی، پلاستیک و ترمیمی فعالیت دارد و خدمات لیزر و … را در کلینیک خود ارائه می دهد.

آدرس: استانبول، آتاشهیر (Ataşehir)

کلینیک لیزر زیبایی طبیعی (Dogal guzellik merkezi)

در مرکز زیبایی طبیعی خدمات مختلف زیادی همچون لیزر موهای زائد، مراقبت از پوست با سوزن، درمان لکه های ناشی از میکروبلندینگ، لایه برداری، مزوتراپی، لیفتینگ مژه و … ارائه می دهند. توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و دستگاه های مورد استفاده با متخصصان این مجموعه در ارتباط باشید.

آدرس: استانبول، باحجیلار (Bağcılar)

مرکز زیبایی زعفران (Safrane beauty center)

امروزه مراقبت از پوست و حذف موهای زائد برای بانوان و آقایان اهمیت زیادی دارد. در مرکز زیبایی زعفران می توانید خدمات مختلفی همچون: لیزر، درمان سلولیت، سفت کردن صورت، آرایش دائمی، مراقبت از پوست، کانتور ابرو و مواردی از این قبیل دریافت کنید. حتما برای کسب اطمینان از کیفیت خدمات، اطلاعات لازم در مورد مرکز زیبایی زعفران به دست آورید.

آدرس: استانبول، مال تپه (Maltepe)

کلینیک لیزر زیبایی شناسی نیروانا (Nirvana Estetik)

این کلینیک با هدف ارائه خدمات باکیفیت و پایدار و پیروی از تحولات فناوری در بخش زیبایی شناسی فعالیت خود را در منطقه عمرانیه استانبول آغاز کرده است. در کلینیک نیروانا امکان بهره مندی از خدمات لیزر و حذف موهای زائد وجود دارد.

آدرس: استانبول، عمرانیه (Ümraniye)

مرکز زیبایی غرب (Batiess Guzellik Merkezi)

مجموعه زیبایی غرب با سال ها تجربه و همکاری با افرادی متخصص در بسیاری از نقاط ترکیه خدمات خود را ارائه می دهند. در این کلینیک با هدف جلب رضایت مشتری از تجهیزات باکیفیتی استفاده می شود و تیم دوستانه حرفه ای آن می توانند پاسخگوی سوالات شما باشند. در صورت تمایل به بهره مندی از خدمات لیزر مرکز زیبایی غرب می توانید با کارشناسان آن ها در ارتباط باشید.

آدرس: استانبول، باحجیلار (Bağcılar)

مجموعه زیبایی و لیزر سنوریتا (Senorita guzellik merkezi)

در مرکز زیبایی و لیزر سنوریتا می توانید خدمات مختلفی نظیر: اپیلاسیون با روش لیزر، مراقبت از پوست، درمان لک، بوتاکس و فیلر، لاغری و … ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات و هزینه های آن ها می توانید به وب سایت رسمی مجموعه زیبایی سنوریتا مراجعه کنید.

پیج رسمی: www.senorita.com.tr

آدرس: استانبول، عمرانیه (Ümraniye)

مرکز زیبایی و لیزر آسمان (Sky guzellik)

مرکز زیبایی آسمان با فراهم کردن یک محیط بهداشتی و گرم آماده خدمات دهی به شما عزیزان هستند. این مجموعه به رضایت مشتریان خود اهمیت بسیاری می دهد. به همین دلیل می توانید خدمات لیزر را باکیفیت بالا از متخصصان مجموعه آسمان دریافت کنید.

آدرس: استانبول، باهچه شهیر (Bahçeşehir)

ترکیه اسکای; مرجع و معرف بهترین مراکز لیزر در کشور ترکیه

اگر به دنبال مرجعی معتبر برای یافتن اخبار و اطلاعات کشور ترکیه هستید، مجموعه ترکیه اسکای این نیاز شما را به صورت کامل برطرف می کند. این مجموعه با جمع آوری اطلاعات و اخبار ترکیه همراه با آخرین تغییرات قانونی می تواند پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه های مهاجرتی، کار، تحصیل، سرمایه گذاری، خرید ملک، اخذ اقامت و مواردی از این قبیل باشد.

همچنین برای راحتی شما عزیزان اطلاعات کاملی از بهترین و معتبر مراکز تفریحی و رفاهی، درمانی، خرید، اماکن تاریخی و … فراهم شده است. در صورت تمایل می توانید در طی سفر از این اطلاعات بهره مند شوید و لذت ببرید.

جمع بندی

در این مقاله به معرفی بهترین مرکز لیزر در استانبول و امکانات و ویژگی های آن پرداختیم. به طور کلی موهای زائد می تواند آزاردهنده و نازیبا باشد. امروزه روش های مختلفی جهت از بین بردن موهای زائد ارائه شده است که قطعا بهترین، موثرترین و ایمن ترین آن، لیزر است. در مراکز تخصصی و حرفه ای لیزر مانند: مجموعه هلی بیوتی به دلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن لیزر، موهای زائد بدون درد و سوختگی پوست از بین می روند.

اگر شما هم تجربه استفاده از خدمات هلی بیوتی و یا سایر مراکز لیزر در استانبول را دارید، می توانید آن ها را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

بهترین مرکز لیزر در استانبول از نظر متخصصین، امکانات، دستگاه های مدرن و محیط بهداشتی کدام است؟

قطعا مجموعه هلی بیوتی از نظر همکاری با متخصصین باتجربه و کاربلد و فراهم کردن محیط کاملا بهداشتی و دستگاه ها و امکانات مدرن، در لیست بهترین مراکز لیزر در استانبول قرار می گیرد.

مجموعه هلی بیوتی در کدام قسمت استانبول قرار گرفته است؟ آیا برای بهره مندی از خدمات لیزر در این مجموعه می توانیم به صورت تلفنی وقت بگیریم؟

بله؛ امکان رزرو وقت لیزر به صورت تلفنی در سالن هلی بیوتی وجود دارد. آدرس و شماره تلفن این مجموعه به شرح زیر است:
Porta Vadi، Cendere Caddesi No: 103-1 T2 Blok، Floor(Kat): 1، Office: 10، 34398 Sariyer
شماره تماس: 905308397288+

آیا امکان سوختگی پوست با دستگاه لیزر در مراکز لیزر استانبول وجود دارد؟

اگر خدمات لیزر خود را از مراکز معتبر و تخصصی دریافت کنید، امکان سوختگی پوست وجود نخواهد داشت. ولی در مراکز نامعتبر به دلیل عدم داشتن تخصص و تجربه و عدم استفاده از دستگاه های مدرن امکان سوختگی و آسیب های پوستی وجود دارد.

آیا در مجموعه هلی بیوتی امکان دریافت مشاوره برای لیزر پوست و حذف دائمی موهای زائد وجود دارد؟

بله؛ در این مجموعه متخصصین با توجه به پوست و موهای زائد بهترین روش لیزر و اپیلاسیون را به شما پیشنهاد می دهند.

کدام یک از مراکز لیزر در استانبول به آقایان خدمات لیزر موهای زائد می دهد؟

به طور کلی مراکز ارائه دهنده خدمات لیزر موهای زائد به آقایان کمتر از مراکز تخصصی لیزر برای بانوان است. مجموعه هلی بیوتی نه تنها به بانوان، بلکه به آقایان نیز خدمات لیزر موهای زائد را به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه می دهد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا