آنکارادسته بندی شهرهارستوران ها

بهترین رستوران های آنکارا کدامند؟ (رستوران ایرانی و خارجی)

آنکارا یکی از شهر های توریستی و مهم کشور ترکیه به شمار می‌ رود که سالانه مسافران و گردشگران متعددی به این شهر سفر می کنند. حال در این شهر رستوران های متعددی وجود دارد که برخی از آن ها با توجه به کیفیتی که دارند در لیست بهترین رستوران های آنکارا قرار گرفته اند.

بهترین رستوران های آنکارا کدامند؟

بهترین رستوران های آنکارا کدامند؟

آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و دومین شهر پرجمعیت این کشور نیز به شمار می رود که دارای جاذبه های دیدنی و بنا های تاریخی متعددی است. به همین دلیل به یکی از شهر های توریستی ترکیه نیز تبدیل شده است. حال دولت ترکیه خدمات و امکانات زیادی را در این شهر برای گردشگران فراهم کرده است که یکی از این امکانات رستوران های متنوع است.

این شهر دارای رستوران های زیبا و دیدنی بسیار زیادی است. حال در ادامه ترکیه اسکای قرار است تا به معرفی بهترین رستوران های آنکارا بپردازیم، به همین دلیل اگر می خواهید تا با بهترین رستوران های آنکارا آشنا شوید، همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

ترایلی

ترایلی یکی از رستوران های پرطرفدار آنکارا است. اگر به غذا های دریایی علاقه دارید، می توانید در این رستوران با بالاترین کیفیت این نوع غذا را میل کنید. از دلایل محبوبیت این رستوران می توان به استفاده از مواد تازه و طبیعی اشاره کرد.

هم چنین سالن غذاخوری VIP، اینترنت پر سرعت رایگان، تلویزیون و خیلی موارد دیگر از امکانات خوب این رستوران می باشد. ناگفته نماند که این رستوران از نظر قیمت در سطح متوسطی قرار دارد و غذا های ترکی و مدیترانه ای نیز سرو می کند.

کامگوز بالیکسسی

کامگوز بالیکسسی یکی از بهترین و محبوب ترین رستوران های شهر آنکارا است که در منوی آن بهترین غذاهای دریایی، ترکی و مدیترانه ای وجود دارد. تنوع غذایی در کامگوز بالیکسسی بسیار زیاد است و هم چنین از رستوران های گران قیمت این شهر به شمار می رود.

اگر قصد دارید تا در آنکارا یک غذای خاص و باکیفیت بالا را میل کنید، پیشنهاد ترکیه اسکای به شما عزیزان این است که حتما به این رستوران بروید.

گوکسو لاکانتاسی

یکی دیگر از بهترین رستوران های این شهر گوکسو لاکانتاسی است که در میان گردشگران از محبوبیت زیادی برخوردار است. جالب است که بدانید تمام مواد اولیه گوکسو لاکانتاسی از مزرعه ای خصوصی که مالک آن صاحب رستوران است، تامین می شود.

در منوی این رستوران می توانید انواع غذا های محلی و بین المللی را مشاهده کنید. بهتر است که بدانید گوکسو لاکانتاسی در دسته رستوران های گران قیمت این شهر قرار دارد و در محله کیزیلای می باشد.

آدرس بهترین رستوران های آنکارا را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس بهترین رستوران های آنکارا را چگونه پیدا کنیم؟

گردشگران و مسافرانی که تمایل دارند تا به یکی از رستوران های این شهر توریستی بروند، جهت حضور در این مکان ها باید در ابتدا لوکیشن رستوران های آنکارا را داشته باشند تا به این گونه دچار مشکل نشوند و بتوانند به راحتی در این مکان ها حضور پیدا کنند.

حال در رابطه با پیدا کردن آدرس رستوران های آنکارا باید بگوییم که روش های متعددی برای جستجو و پیدا کردن آدرس این مکان ها وجود دارد. اگر به گوگل مراجعه کنید و نام رستوران مورد نظر خود را سرچ کنید، آدرس و شماره تلفن رستوران برای شما نمایش خواهد یافت.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود اگر به صفحات مجازی و یا سایت رسمی رستوران مورد نظر خود مراجعه کنید نیز می‌ توانید اطلاعاتی در رابطه با آدرس و شماره تلفن رستوران به دست آورید.

عکس بهترین رستوران های آنکارا را در کجا مشاهده کنیم؟

افراد مختلف تمایل به دیدن عکس های متعددی از رستوران های شهر آنکارا را دارند تا به این گونه قبل از مراجعه به هر کدام از آن ها با محیط رستوران مورد نظر خود بیشتر آشنا شوند. با توجه به ابزار های جستجو، روش‌ های مختلفی برای مشاهده عکس های این مکان ها وجود دارد.

اما بهترین و آسان ترین روش این است که به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود و یا نام رستوران مورد نظر خود را سرچ کنید تا به این گونه عکس های بی شماری برای شما نمایش یابد. هم چنین با مراجعه به صفحات مجازی رستوران مد نظر خود مانند اینستاگرام نیز می توانید عکس های آن را مشاهده کنید.

بهترین رستوران های ارزان آنکارا کدامند؟

سفر به خارج از کشور قطعا هزینه زیادی دارد و برای این که کمی از این هزینه‌ هایتان کاهش پیدا کند، بهتر است که برخی از تفریحاتی که ارزان قیمت تر هستند را انتخاب کنید تا به این گونه در هزینه ها صرفه جویی نمایید. به عنوان مثال در هنگام مسافرت به شهر آنکارا می‌ توانید رستوران های ارزان قیمت اما با کیفیت بالا را برای سرو غذا انتخاب نمایید تا به این گونه در هزینه‌ های شما صرفه جویی شود.

حال از برخی از رستوران های با کیفیت و ارزان قیمت این شهر که می‌ توانید لحظات خوشی را در این مکان ها سپری کنید و غذا هایی با کیفیت بالا میل کنید، می توان به: توران اسپایسی، پیک نیک، اوزگی، کن کایا و … اشاره کرد.

بهترین رستوران های لوکس و گران آنکارا کدامند؟

بهترین رستوران های لوکس و گران آنکارا کدامند؟

آنکارا یکی از مهم ترین شهر های ترکیه است که در این شهر می توانید رستوران‌ های مجلل و گران قیمت که غذا هایی با کیفیت بسیار بالا را سرو می کنند جستجو و مشاهده کنید. حال از برخی از رستوران های لوکس و گران‌ قیمت این شهر می توان به: ترایلی، گوکسو لاکانتاسی، کامگوز بالیکسسی، لوییس براسری و لافت، کوییک چاینا، گونایدین کباب، تاواجی ریسپت اوستا، فیگه، دِولی و یلکن بالیک اوی اشاره کرد.

بهترین رستوران های قدیمی آنکارا کدامند؟

در شهر آنکارا رستوران های بسیار زیادی وجود دارد که برخی از آن ها تازه ساز و جدید هستند. اما در این میان برخی رستوران‌ ها کمی قدیمی تر هستند که با توجه به محیط دنج و آرامی که دارند و هم چنین تنوع غذا و کیفیت بالا مورد توجه خیلی از گردشگران قرار گرفته اند.

حال از معروف‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به: تریلی، کافه میز، فیگه و … اشاره کرد. اگر تمایل دارید تا سری به رستوران های قدیمی این شهر بزنید و غذا هایی با کیفیت بالا میل کنید، پیشنهاد می کنیم تا به یکی از این رستوران ها مراجعه نمایید.

ساعات کاری بهترین رستوران های آنکارا چگونه است؟

در قسمت قبل ترکیه اسکای بیان کردیم که یکی از امکاناتی که دولت ترکیه برای شهر آنکارا فراهم کرده است، ساخت رستوران های متعدد با تنوع غذایی بالا است. به همین دلیل در هریک از محله های این شهر می توانید چندین رستوران را مشاهده کنید.

حال این موضوع را هم باید افزود که هر کدام از بهترین و محبوب ترین رستوران ها از ساعت کاری مختلفی برخوردار هستند. با این حال اگر به سایت رسمی و یا شبکه‌های مجازی رستوران های این شهر مراجعه کنید، می توانید از ساعت کاری هر یک از آن ها مطلع شوید.

بهترین رستوران های ایرانی آنکارا

بهترین رستوران های ایرانی آنکارا

از آن جایی که آنکارا از سطح اقتصادی و تجاری بالایی برخوردار است و هر شخصی با هر طبقه اجتماعی می تواند در این شهر زندگی کند، به همین دلیل این روز ها شاهد مهاجرت خیلی از ایرانی ها به این شهر هستیم و در حال حاضر ایرانی های زیادی ساکن این شهر هستند.

حال برخی از ایرانی ها رستوران هایی را با منوی غذای ایرانی در این شهر تاسیس کردند که نه تنها مورد استقبال ایرانی ها قرار گرفته، بلکه مورد استقبال خیلی از توریست‌ ها و مردم آنکارا نیز قرار گرفته است. حال از بهترین رستوران های ایرانی در این شهر می توان به: پرسپولیس، شب های تهران، رویال کاشان و … اشاره کرد.

در بهترین رستوران های آنکارا چه غذا هایی سرو می شود؟

برخی از رستوران‌ های این شهر با توجه به منو و هم چنین کیفیت غذا در لیست بهترین رستوران های این شهر قرار گرفته اند. حال بهتر است که بدانید به طور معمول در منوی اکثر این رستوران ها انواع غذا های ترکی، بین المللی، مدیترانه ای و … با کیفیت بسیار بالا وجود دارد.

آیا امکان کار در بهترین رستوران های آنکارا وجود دارد؟

از آن جایی که رستوران های بسیار زیادی در این شهر وجود دارد و هر روز به تعداد آن ها افزوده می‌ شود، به همین دلیل خیلی از افراد می‌ توانند در یکی از این رستوران ها با توجه به مهارتی که دارند به عنوان مثال سرآشپز، آشپز، گارسون، صندوقدار و … کار کنند.

در آخر مقاله به شما پیشنهاد می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر و مرتبط حتما مقاله بهترین کلاب های آنکارا را مطالعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

بهترین رستوران های آنکارا کدامند؟

از بهترین رستوران ها می توان به: ترایلی، کامگوز بالیکسسی، گوکسو لاکانتاسی و برخی دیگر اشاره کرد.

چگونه می توان به مشاهده تصاویر بهترین رستوران های آنکارا پرداخت؟

برای مشاهده تصاویر بهترین رستوران های این شهر روش های متعددی وجود دارد، اما بهترین و آسان ترین روش این است که به موتور جستجوی گوگل مراجعه نمایید و نام رستوران مورد نظر خود را سرچ کنید.

بهترین رستوران های آنکارا که ارزان قیمت هستند، کدامند؟

از برخی از رستوران های با کیفیت و ارزان قیمت آنکارا که می‌ توانید لحظات خوبی را در این مکان ها سپری کنید و غذا های با کیفیت میل کنید، می توان به: پیک نیک، توران اسپایسی، اوزگی، کن کایا و … اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

sara mazroe

فوق لیسانس زبان دانشگاه تهران و مدرس زبان هستم. از سال 2022 به مجموعه دوست داشتنی مجله گردشگری ترکیه یا ترکیه اسکای پیوسته ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا