همایش و کنسرت ها

کلاب های آلانیا

آلانیا از جمله معروف ترین استان های کشور ترکیه است که بخصوص در ایام گرم سال پذیرای گردشگران و مسافران زیادی از سراسر دنیا از جمله کشور ایران می باشد. شهر آلانیا در این منطقه واقع شده و از سواحل زیبا و چشم نوازی برخوردار است. جاذبه های توریستی این ناحیه که شامل جاذبه‌ های طبیعی، کلاب ها، جشن و پایکوبی هایی که در بیشتر شب ها در آلانیا برگزار می شود مهم ترین عامل سفر گردشگران به این منطقه است. کلاب ها و باشگاه های جشن و پایکوبی این شهر محل حضور خوانندگان ترکی و خوانندگان خارجی از دیگر کشور ها از جمله خوانندگان ایرانی می باشد. کلاب های آلانیا امروزه یکی از جاذبه‌ های توریستی این شهر است که افراد زیادی را در قالب تور و گردشگر به این شهر جذب می کند. در ادامه در ترکیه اسکای برخی از معروف ترین کلاب های آلانیا را برای شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین کلاب های آلانیا کدامند؟

بهترین کلاب های آلانیا کدامند؟

با توجه به اینکه اکثر مسافران و گردشگران برای رقص و پایکوبی به دیسکو های شبانه آلانیا می روند و متقاضیان زیادی به این کلاب ها مراجعه می کنند، دیسکو های متعددی در سطح این شهر ایجاد شده که هر شب پذیرای تعداد زیادی از گردشگران هستند. هر کدام از این کلاب ها خدمات و امکانات مخصوص به خود را دارند و هزینه آن ها با توجه به این امکانات و خدمات متفاوت می باشد. در ادامه برخی از معروف ترین و بهترین کلاب های آلانیا را معرفی خواهیم کرد:

کلاب هاوانا

این دیسکو یکی از محبوب ترین و معروف ترین کلاب های شهر آلانیا محسوب می‌ شود که همه ساله فعالیت خود را از ماه آوریل آغاز کرده و تا ماه نوامبر ادامه دارد. این دیسکو دارای امکانات زیادی از جمله دو سالن vip جدا، فضای باز، بالکن و امکانات زیاد دیگری برخوردار است.

یکی از ویژگی هایی که این مکان را منحصر به فرد کرده این است که رو به شهر آلانیا و مناظر قلعه مانند واقع شده است. در این مکان سرگرمی های بسیار، جشن و پایکوبی های شبانه با حضور دی جی های معروف و حرفه ای و همچنین نمایش های شبانه از جمله نمایش رقص های برزیلی و کوبایی اجرا می شود.

این مکان هر شب در ایام هفته دایر است و از ساعت ۱۰:۳۰ شب تا ۳ بامداد پذیرای حضور گردشگران و مسافران می باشد. ورودی به آن رایگان بوده اما برای نوشیدنی های آن باید هزینه بپردازید که البته هزینه آن هم بسیار اقتصادی و مناسب می باشد.

کلاب رابین هود VIP

بر اساس تحقیقاتی که در سایت ترکیه اسکای صورت گرفته یکی از بهترین کلاب های آلانیا کلاب رابین هود VIP می باشد، که هر شب جشن و پایکوبی های باشکوه و شاد در این مکان برگزار می‌شود. در این مکان هر شب با اجرای دی جی های معروف جهان، کنسرت های خوانندگان معروف، اجرای رقص های زیبا و بخش هایی از نمایش ‌های صحنه ‌ای از میهمانان استقبال می شود.

رابین هود VIP یکی از بهترین مکان های تفریحی شبانه در شهر آلانیا محسوب می‌ شود. این مکان از سه طبقه مجزا تشکیل شده که هر طبقه از آن برای یک فعالیت خاص در نظر گرفته شده است. طبقه اول آن به عنوان کلاب لاتین است که از بهترین کلاب ها برای تفریح و شادی شبانه در آن محسوب می شود. رابین هود در هفت روز هفته هر شب از ساعت 21 شب تا ۳ بامداد پذیرای میهمانان می باشد و هزینه ورودی آن ۳۰ لیر ترکیه در نظر گرفته شده است.

کلاب دورز

این کلاب یکی دیگر از دیسکو شبانه های آلانیا است که بیشتر در این مکان ترانه های راک اجرا می شود. این مکان یکی از دیسکو های پر طرفدار در میان جوانان است که از ساعت 21 تا 3 بامداد در آن به رقص و پایکوبی می پردازند.

کشتی استارکرافت آلانیا

این کشتی تفریحی یکی دیگر از معروف ترین کلاب ها و جاذبه های توریستی شهر آلانیا محسوب می شود. در این کشتی علاوه بر گردش در جزایر و سواحل این منطقه، دیسکو شبانه در کشتی استارکرافت آلانیا و کنسرت ها و جشن های رقص با حضور دی جی ها و خوانندگان معروف از جمله خوانندگان ایرانی در این کشتی برگزار می‌شود. کشتی استارکرافت از چندین جایگاه متفاوت برای برگزاری کنسرت برخوردار بوده و هر کدام از این جایگاه ها با توجه به پذیرایی که از مهمانان صورت می‌گیرد قیمت و هزینه متفاوتی هم دارد.

عکس کلاب های آلانیا را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس کلاب های آلانیا را در کجا مشاهده کنیم؟

دیسکو های آلانیا از شهرت زیادی در بین گردشگران و مسافرانی که به کشور ترکیه سفر می کنند برخوردارند و مقصد بسیاری از این گردشگران می باشند. گردشگرانی که با حضور در این دیسکو های شبانه عکس و فیلم های متعددی را ثبت و ضبط کرده اند و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

علاوه بر این با توجه به اینکه در این کلاب ها خوانندگان بزرگ و مطرح و همچنین دی جی های معروف حضور پیدا می کنند، عکس های زیادی از این مکان ها در زمان حضور این افراد ثبت می‌ شود که این عکس ها در شبکه های اجتماعی و همچنین سایت های گوگل از جمله سایت ترکیه اسکای به اشتراک گذاشته شده است.

با مراجعه به این سایت می توانید عکس های مربوط به هر کدام از دیسکو های شبانه آلانیا از جمله هتل کلاب کناکلی آلانیا مشاهده کنید.

فیلم کلاب های آلانیا را در کجا مشاهده کنیم؟

از کلاب های آلانیا و جشن و کنسرت هایی که در این مکان ها برگزار می‌ شود فیلم های زیادی هم توسط گردشگران و هم توسط گزارشگران شبکه‌ های خبری ضبط شده است. بسیاری از این فیلم ها در شبکه های آپارات، یوتیوب و همچنین وب سایت های گوگل به اشتراک گذاشته شده است.

برای مشاهده فیلم های مربوط به هرکدام از این کلاب ها کافیست نام مکان مورد نظر خود را در گوگل جستجو کنید تا فیلم های مربوط به آن برای شما ارائه شود.

آدرس کلاب های آلانیا

هر کدام از کلاب های آلانیا مراسم و تشریفات مخصوص به خود را دارند و با توجه به خدماتی که ارائه می دهند گردشگران و توریست های زیادی را به خود جذب می کنند. تعداد این دیسکو های شبانه در آلانیا زیاد هستند که برای اطلاع از آدرس این مکان ها و شرایط و امکاناتی که دارند توصیه می کنیم به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید. در این سایت علاوه بر معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی شهر آلانیا بهترین کلاب های شبانه آن نیز به همراه اطلاعات کامل در این سایت ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

هزینه کلاب های آلانیا چقدر است؟

هزینه کلاب های آلانیا چقدر است؟

هزینه هایی که مربوط به دیسکو های  شبانه آلانیا می‌ شود، بخشی مربوط به ورودی این مکان ها بوده و بخشی دیگر مربوط به دسر و نوشیدنی هایی که در این مکان ها سرو می شود، مربوط است. برخی از این کلاب ها ورودی رایگان دارند و فقط باید هزینه نوشیدنی ها و خوراکی هایی که در این مکان ها سرو می کنید را بپردازید.

اما برخی دیگر از آن ها علاوه بر هزینه آنچه که گفته شد باید برای ورود به آن نیز هزینه بپردازید که با توجه به نوع کلاب این هزینه متفاوت می باشد.

بیشترین کلاب های آلانیا در کدام مناطق هستند؟

هرکدام از کلاب های آلانیا در منطقه ای از این شهر قرار دارند، برخی از آن ها در نزدیکی مرکز شهر هستند و برخی دیگر در نزدیکی سواحل که معمولاً مرکز تجمع گردشگران محسوب می شود قرار دارند.

ارزان ترین کلاب های آلانیا کدامند؟

اگر به دنبال کلابی ارزان در آلانیا هستید باید گفت که دیسکو هایی در این شهر فعال هستند که برای ورود به آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست. فقط باید بابت خدمات و نوشیدنی هایی که در آن سرو کنید هزینه بپردازید از جمله کلاب هاوانا که ورودی آن کاملاً رایگان می باشد.

گران ترین کلاب های آلانیا کدامند؟

گران ترین کلاب های آلانیا کدامند؟

در برخی از کلاب های این شهر خدمات و پذیرایی خاص و ویژه ‌ای از میهمانان و حاضرین در آن ها صورت می گیرد که بابت این خدماتی که ارائه می شود هزینه های زیادی از افراد دریافت می کنند. کشتی استارکرافت آلانیا که هر شب پذیرای میهمانان زیادی می باشد بابت خدمات ویژه ای که ارائه می دهد هزینه های بالاتری را دریافت می‌ کند.

آیا برای رفتن به کلاب های آلانیا نیاز به تهیه بلیط است؟

هر کدام از دیسکو های شبانه این شهر که ورودی رایگان دارند و برای ورود به آن نیاز به پرداخت هزینه ای نیست، برای رفتن به این مکان ها نیازی به تهیه بلیط نمی باشد. اما آن دسته از مکان هایی که از افراد ورودی می‌ گیرند باید برای ورود به آن بلیط تهیه کنید.

معروف ترین کلاب های ایرانی در آلانیا کدامند؟

همه ساله به خصوص در ایام نوروز ایرانی های زیادی برای گذراندن تعطیلات خود به شهر آلانیا سفر می‌ کنند. به همین خاطر در بسیاری از کلاب های این شهر کنسرت هایی توسط خوانندگان معروف ایرانی برگزار می شود. یکی از این مکان ها کشتی استار کرافت آلانیا است که تاکنون بسیاری از خوانندگان معروف ایرانی در آن اجرای کنسرت داشتند و یکی از مقصد گردشگران ایرانی در آلانیا محسوب می شود.

علاوه بر این کلاب هایی در این شهر وجود دارد که به ایرانیان اختصاص دارد و ایرانیان آنتالیا و آلانیا در این مکان ها به پارتی و رقص مشغول می شوند.

بهترین کلاب های آلانیا چه امکاناتی دارند؟

بهترین کلاب های آلانیا چه امکاناتی دارند؟

در هر کدام از بهترین دیسکو های آلانیا امکانات زیادی از جمله پارتی های شاد و مهیج با حضور دی جی های معروف، نمایش های زیبا و سرگرم کننده، انواع نوشیدنی ها و انواع غذا ها سرو می شود و در برخی از آن ها کنسرت هایی نیز توسط خوانندگان معروف برگزار می شود.

بهترین کلاب‌ های آلانیا برای شبگردی کدام اند؟

مسافرین و گردشگرانی که برای گردش و تفریح به شهر آلانیا سفر می کنند، قطعاً در طول سفر خود در کلاب های شبانه این شهر نیز حضور پیدا می‌ کنند. آن ها با حضور در این مکان ها ساعت ها به رقص و پایکوبی می پردازند. تعداد این دیسکو های شبانه در این شهر زیاد هستند از جمله کلاب هاوانا، بیسترو بلمان، هالیوود، رابین هودVIP، جیمز دین بار از جمله معروف ترین دیسکو شبانه آلانیا محسوب می شوند. 

برای آشنایی بیشتر در رابطه با هر کدام از این کلاب ها و خدماتی که در آن ها ارائه می شود به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید و آنچه که در رابطه با این مکان ها را نمی دانید با جستجو در این سایت کسب کنید.

رزرو کلاب های آلانیا چگونه ممکن می شود؟

برای حضور در بسیاری از کلاب ها نیازی به رزرو جا نیست و به صورت حضوری می‌توان بلیت تهیه کرد و در آن وارد شد. اما در صورتی که در این مکان ها کنسرت برگزار شود، برای حضور در این کنسرت ها نیاز است که از قبل بلیت تهیه کنید. برای تهیه بلیت می توانید به سایت عوامل اجرای کنسرت وارد شوید و اقدام به تهیه بلیت کنید. در ادامه از پست وضعیت آب و هوای آلانیا بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

سوالات متداول

کلاب های آلانیا در چه ساعاتی دایر هستند؟

این کلاب ها هر شب از بعد از ظهر تا نیمه های شب دایر هستند.

حضور در کلاب های آلانیا چه مقدار هزینه نیاز دارد؟

بیشتر این هزینه ها به نوشیدنی و خوراکی هایی که سرو می شود بستگی دارد.

برای ورود به کلاب هاوانا ورودی نیاز دارد؟

ورود به این کلاب کاملا رایگان بوده و نیاز به پرداخت ورودی نیست.

عکس های مربوط به کلاب های آلانیا را از کجا می توان مشاهده کرد؟

با مراجعه به سایت های گوگل از جمله سایت ترکیه استکای می توان عکس های مربوط به هر کدام از این کلاب ها را مشاهده کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

راضیه اکرمی

نویسنده مجموعه ترکیه اسکای در زمینه گردشگری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا