ملک

راهنمای اجاره آپارتمان در آنتالیا برای ایرانی ها

اجاره آپارتمان در آنتالیا برای افرادی که به منظور زندگی به این شهر سفر می کنند، یک گزینه مقرون به صرفه است. البته برای اجاره آپارتمان در این شهر باید اطلاعاتی داشته باشید که ترکیه اسکای این اطلاعات را در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد داد.

بهترین محله های آنتالیا آپارتمان برای اجاره کردن خانه کدامند؟

بهترین محله های آنتالیا آپارتمان برای اجاره کردن خانه کدامند؟

آنتالیا یکی از شهر های بزرگ و توریستی کشور ترکیه به شمار می رود که با توجه به سطح اقتصادی و امکاناتی که دارد و هم چنین هزینه زندگی در آنتالیا 2022 خیلی از افراد تمایل پیدا کرده اند تا به این شهر مهاجرت کنند. حال برخی از مهاجرین قصد اجاره کردن آپارتمان در بهترین محله های آنتالیا را دارند. به همین دلیل ترکیه اسکای قرار است در ادامه به معرفی بهترین محله ها برای اجاره آپارتمان بپردازد.

محله لارا، گوزل‌ اوبا

محلۀ گوزل‌ اوبا به دریا بسیار نزدیک است اما کمی با مرکز شهر فاصله دارد. قیمت اجاره ملک در این محله بسیار مناسب‌ است. ساختمان‌ ها و بنا ها در این منطقه نسبت به سایر مناطق آنتالیا نوسازتر هستند و این روز ها محله لارا، گوزل‌اوبا به یکی از بهترین محله های این شهر تبدیل شده است.

محله کرجامی

کرجامی آخرین منطقه شهر آنتالیاست که با هدف توسعه در مرکز شهر ایجاد شده است. کاردمی منطقه‌ ای مسطح و وسیع با فضای سبز می باشد که تقاضای مسکن در آن بالا است و هم چنین این روز ها افراد زیادی تمایل دارند تا در این منطقه به کرایه کردن آپارتمان بپردازند.

محله کنیالتی

محله کنیالتی

مناطق پشت ساحل معروف کنیالتی که یکی از زیبا ترین و بی نظیر ترین سواحل آنتالیا است، از آن جایی که ویژگی‌ های زندگی در یک استراحتگاه ساحلی دائمی را دارد، به همین دلیل بسیار مورد توجه خریداران ملک و افرادی که می خواهند به اجاره آپارتمان بپردازند، قرار گرفته است.

این منطقه تقریبا به مرکز شهر آنتالیا نزدیک و دسترسی به آن با وسایل نقلیۀ عمومی راحت است. به همین دلیل یکی از بهترین گزینه‌ ها برای اجاره و یا خرید ملک است.

اجاره آپارتمان در آنتالیا چگونه ممکن می شود؟

آنتالیا یکی از شهر های بزرگ و توریستی کشور ترکیه به شمار می‌ رود که در طی سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. هم چنین وجود شرکت ها و کارخانه ها، سطح اقتصادی بالا، امکانات مناسب، آماده بودن برای شرایط زندگی مناسب و … باعث شده تا اتباع خارجی به ویژه ایرانیان تمایل به زندگی در این شهر را داشته باشند.

حال بهتر است که بدانید برای اجاره خانه در این شهر باید یکسری مدارک را تهیه کنید. حال برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به سایت خرید و فروش و اجاره خانه در ترکیه مراجعه کنید چرا که در این گونه از سایت ها در رابطه با چگونگی اجاره آپارتمان اطلاعات کاملی را قرار داده اند.

هم چنین در این سایت ها می توانید اطلاعاتی در رابطه با قیمت آپارتمان یک خوابه در آنتالیا و قیمت آپارتمان دو خوابه در آنتالیا را نیز بدست آورید.

حداقل اجاره آپارتمان در آنتالیا چقدر است؟

حداقل اجاره آپارتمان در آنتالیا چقدر است؟

نرخ اجاره در آنتالیا و حداقل قیمت کرایه کردن آپارتمان در این شهر بستگی به مکانی دارد که آپارتمان را می خواهید در آن جا رنت نمایید. به طور معمول در مناطقی از آنتالیا که زمین کم ارزش تر است و یا امکانات رفاهی آپارتمان کمتر است، قیمت اجاره کردن آن نیز کمتر خواهد بود.

البته مهم است که بدانید حداقل قیمت به عوامل دیگری هم چون محله نیز بستگی دارد. با این حال برای اطلاع از حداقل قیمت اجاره آپارتمان در آنتالیا یکساله، اجاره خانه ارزان در آنتالیا، حداقل قیمت اجاره سوئیت در آنتالیا می توانید با کارشناسان ترکیه اسکای تماس بگیرید.

حداکثر اجاره آپارتمان در آنتالیا چقدر است؟

عوامل متعددی در تعیین حداکثر قیمت اجاره ملک در این شهر زیبا و توریستی وجود دارد. البته به یاد داشته باشید که برای اطلاع از حداکثر قیمت اجاره یک آپارتمان باید به منطقه خوب و لاکچری شهر آنتالیا سر بزنید چرا که در این منطقه قیمت خانه ها بالاتر است و به همین دلیل قیمت اجاره نیز بالاتر خواهد بود. معمولاً خانه هایی که امکانات رفاهی خوبی دارند و بازسازی شده اند از قیمت اجاره بیشتری نیز برخوردار هستند.

ایرانیان چگونه می توانند در شهر آنتالیا آپارتمان اجاره کنند؟

ایرانیان چگونه می توانند در شهر آنتالیا آپارتمان اجاره کنند؟

از آن جایی که شهر آنتالیا رو به رشد و پیشرفت است و از امکانات زیادی برخوردار است، به همین دلیل این روز ها خیلی از ایرانیانی که قصد مهاجرت از ایران را دارند، آنتالیا را برای سکونت و ادامه زندگی خود انتخاب می‌ کنند. برخی از ایرانی ها به جای خرید خانه تمایل به کرایه کردن خانه را دارند.

حال برای کرایه کردن یک آپارتمان در شهر آنتالیا باید بودجه لازم برای اجاره آپارتمان را به همراه مدارک مورد نیاز داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آیا با اجاره آپارتمان در آنتالیا می توان تابعیت کشور ترکیه را دریافت کرد؟

خیلی از افرادی که تمایل به مهاجرت به شهر آنتالیا در کشور ترکیه را دارند، می خواهند بدانند که آیا با اجاره خانه در این شهر می توانند تابعیت کشور ترکیه را دریافت کنند؟ بهتر است که بدانید با توجه به قوانین ترکیه اخذ اقامت از طریق اجاره کردن خانه امکان پذیر است.

به این گونه که فرد با اجاره آپارتمان در شهر آنتالیا و سپس ثبت آن در نوتر می تواند اقدامات لازم برای گرفتن اقامت یکساله را انجام دهد. به همین دلیل در سال‌ های اخیر افراد کشور های مختلف به ویژه ایرانیان برای مهاجرت یکی از شهر های ترکیه مانند آنتالیا را انتخاب کرده اند که از امکانات خوبی نیز برخوردار است.

البته به یاد داشته باشید که با اخذ اقامت یکساله ترکیه شما توریست به شمار می‌ روید و نمی توانید برای تابعیت کشور ترکیه درخواست دهید. برای تابعیت کشور ترکیه باید حتماً به خرید خانه بپردازید.

آیا امکان رهن کامل آپارتمان در آنتالیا ترکیه وجود دارد؟

آیا امکان رهن کامل آپارتمان در آنتالیا ترکیه وجود دارد؟

در کشور ایران مردم می‌ توانند به رهن کامل خانه نیز بپردازند. اما مهم است که بدانید در تمام شهر های ترکیه و هم چنین آنتالیا امکان رهن کامل وجود ندارد و افراد باید یا خانه بخرند و یا به صورت ماهیانه آن را اجاره کنند. هم چنین بهتر است که بدانید اجاره خانه باید هر ماه و در ابتدای آن ماه پرداخت شود.

اجاره آپارتمان مبله در آنتالیا چقدر می باشد؟

در این شهر می توانید آپارتمان های متعددی را در محله‌ های مختلف مشاهده کنید و هر کدام از این آپارتمان‌ها را با توجه به سلیقه خود اجاره نمایید. حال بهتر است که بدانید برخی از خانه های آنتالیا را می توانید به صورت خالی و بدون امکانات و مبل و برخی دیگر را به صورت مبله و با امکانات کامل پیدا و کرایه نمایید. البته مهم است که بدانید هزینه اجاره آپارتمان مبله در آنتالیا نسبت به آپارتمان بدون مبل و امکانات بالاتر است.

هم چنین یکی از موضوعات حائز اهمیت که باید به آن توجه کنید، این است که در زمان اجاره یک آپارتمان مبله باید به سلامت تجهیزات موجود در آپارتمان توجه داشته باشید. به همین دلیل بهتر است با حضور صاحب ملک از تمام وسایل و حتی دیوار های آپارتمان فیلم بگیرید تا در انتهای قرارداد با مشکلی رو به رو نشوید.

اجاره آپارتمان در آنتالیا به تومان

خیلی از ایرانی ها تمایل دارند تا از قیمت اجاره آپارتمان و خانه در آنتالیا به تومان مطلع شوند. در این باره باید بگوییم که روش های متعددی برای تبدیل کردن لیر و دلار به تومان وجود دارد. به عنوان مثال مبلغ اجاره یک آپارتمان را که به لیر است، می توانید در برخی از سایت‌ ها که لیر را به تومان تبدیل می‌ کنند وارد نمایید و به این گونه از قیمت اجاره آپارتمان به تومان مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای آپارتمان خانه در آنتالیا کدامند؟

مدارک مورد نیاز برای آپارتمان خانه در آنتالیا کدامند؟

بهتر است که بدانید برای اجاره خانه در آنتالیا و حتی اجاره پانسیون در آنتالیا به برخی از مدارک مانند: پاسپورت، 12 درصد کمیسیون اجاره، کارت اقامت، پول پیش و اجاره ماهیانه، کارت ملی و شناسنامه صاحبخانه و مستاجر، مراجعه به اداره آب، برق، افتتاح حساب بانکی در ترکیه، گاز و کسب اجازه استفاده از آن‌ ها و اصل سند مالکیت خانه مورد اجاره نیاز است.

آیا اجاره آپارتمان کوتاه مدت در آنتالیا امکان پذیر است؟

اجاره آپارتمان به صورت کوتاه مدت در آنتالیا امکان‌ پذیر است. به این گونه شما می توانید به رنت کردن ماهانه آپارتمان در آنتالیا و یا حتی اجاره هفتگی و روزانه آپارتمان در آنتالیا بپردازید.

در آخر مقاله باید گفت که اگر شهر آنتالیا توجه شما را جذب کرده است برای کسب اطلاعات جالب تر می توانید مقاله مراکز خرید آنتالیا را مطالعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

بهترین محله ها برای اجاره آپارتمان در آنتالیا کدامند؟

از بهترین محله ها برای اجاره آپارتمان در این شهر می توان به: محله لارا گوزل‌اوبا، محله کرجامی و محله کنیالتی اشاره کرد.

آیا با اجاره آپارتمان در آنتالیا می توان تابعیت کشور ترکیه را دریافت کرد؟

با اجاره آپارتمان شما توریست به شمار می‌ روید و نمی توانید برای تابعیت ترکیه درخواست دهید، برای تابعیت این کشور باید حتماً به خرید خانه بپردازید.

آیا می توان به اجاره کوتاه مدت آپارتمان در آنتالیا پرداخت؟

اجاره آپارتمان به صورت کوتاه مدت در این شهر امکان‌ پذیر است و شما می توانید به اجاره ماهانه، هفتگی و یا حتی روزانه آپارتمان در آنتالیا بپردازید.

4/5 - (3 امتیاز)

sara mazroe

فوق لیسانس زبان دانشگاه تهران و مدرس زبان هستم. از سال 2022 به مجموعه دوست داشتنی مجله گردشگری ترکیه یا ترکیه اسکای پیوسته ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا