فروشگاه ها

بهترین مراکز خرید آلانیا (گران ترین و ارزان ترین ها

شهر آلانیا یکی از شهر های بزرگ گردشگری در ترکیه است که افراد زیادی این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. وجود جاذبه های گردشگری متنوع در کنار تاریخی بودن آن باعث شده افراد زیادی جذب این شهر شوند، با توجه به توریستی بودن این شهر مراکز خرید متنوعی در آلانیا تاسیس شده که جذابیت این شهر ساحلی را دو چندان کرده است. اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد مراکز خرید آلانیا هستید تا انتها مقاله با ترکیه اسکای همراه باشید.

  • اگر مانند این شهر، استانبول را نیز برای سفر انتخاب کرده اید به شما توصیه می کنیم تا حتما مقاله بلیط هواپیما استانبول را نیز مطالعه کنید.
بهترین مراکز خرید آلانیا کدامند؟

بهترین مراکز خرید آلانیا کدامند؟

آلانیا یکی از شهر های بزرگ و ساحلی ترکیه است که این شهر یکی از شهر های تاریخی ترکیه محسوب می شود و جاذبه های تاریخی و دیدنی بسیاری دارد. گردشگران زیادی در طول سال به این منطقه مسافرت می کنند. ایرانیان در سفر خود به ترکیه و آلانیا حتما بازدید از مراکز خرید این شهر را  در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این قسمت بهترین مراکز خرید این شهر را به شما معرفی می کنیم.

آنالوم سنتروم آلانیا

از این مرکز خرید می توان به عنوان بزرگترین و پر ازدحام ترین مرکز خرید آلانیا یاد کرد. در این مرکز خرید صد ها فروشگاه عرضه لباس و کفش وجود دارد. این مرکز خرید یکی از مراکز دولتی این شهر می باشد که معمولا قیمت اجناس موجود در آن بسیار مناسب است.

یکی از قسمت ها جذاب این مرکز وجود مغازه های فروش اجناس ابریشمی و چرم است که تمامی این اجناس ساخت کشور ترکیه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مرکز خرید می توانید به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید.

بازار اصلی شهر آلانیا

بازار اصلی شهر آلانیا که یکی از مراکزی است که به نوعی نشان دهنده فرهنگ کشور ترکیه است که برای تعداد زیادی از گردشگران بازار اصلی شهر آلانیا یکی از دوست داشتنی ترین مراکز خرید در این شهر است. یکی از ویژگی های این بازار فروش همه نوع اجناس می باشد و غیر ممکن است شما کالایی را مد نظر داشته باشید و در این مرکز پیدا نشود. قیمت های این مرکز خرید بسیار مناسب است و بهترین گزینه برای خرید سوغاتی می باشد.

مگامال

مراکز خرید مگامال آلانیا در بین آنتالیا و آلانیا قرار گرفته است. این فروشگاه با توجه به تازه تاسیس بودن آن توانسته با عرضه برند ها مختلف جهانی به یکی از محبوبترین مراکز خرید در بین گردشگران تبدیل شود.

پاساژ آلانیا

مرکز خرید آلانیا که در خیابان آتاتورک آلانیا قرار دارد، در این پاساژ قیمت ها مشخص شده است و بر روی تمامی کالا ها قیمت آن زده شده است و بهترین مکان برای خرید می باشد. 

مرکز خرید کوناکلی تایم

اگر در سفر خود به دنبال خرید برند های ترکی و محلی هستید به شما توصیه می کنیم حتما به این مرکز خرید مراجعه کنید، معمولا در این مکان که جهت ارائه خدمت به گردشگران تاسیس شده است بهترین برند های ترکی را می توانید با بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت خریداری کنید و تجربه یک خرید لذت بخش را در این پاساژ داشته باشید.

از دیگر امکانات رفاهی این مرکز خرید داشتن زمین بازی برای کودکان، وجود کافه و رستوران های متعدد، وجود بستنی فروشی ها و شیرینی فروشی های مختلف و آرایشگاه می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پاساژ نسبت به دیگر پاساژ های شهر آلانیا نزدیک بودن به ساحل است.

شما با مراجعه به این مرکز خرید می توانید بعد از یک گردش ساحلی لذت بخش سری هم به این مرکز خرید بزنید و خرید های خود را انجام دهید.

مترو

مرکز خرید مترو یکی از پاساژ هایی است که با استقبال عمومی گردشگران و بومی های منطقه مواجه شده است و در این مرکز خرید کالا های متنوعی با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود. این پاساژ مناسب ترین گزینه برای خرید سوغاتی می باشد‌.

کالا هایی نظیر عطر، پوشاک، کفش و صنایع دستی در این مرکز خرید به چشم می خورد. اطلاعات کاملی به همراه تصاویر این پاساژ در سایت ترکیه اسکای وجود دارد که شما می توانید به آن مراجعه کنید.

آدرس مراکز خرید آلانیا را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس مراکز خرید آلانیا را چگونه پیدا کنیم؟

شهر آلانیا یکی از شهر های بزرگ توریستی در ترکیه است که اکثر گردشگران برای انتخاب برنامه سفر خود با این سوال مواجه می شوند که آیا آلانیا بهتره یا آنتالیا؟ برای پاسخ به این سوال  باید گفت در شهر آلانیا مراکز خرید گوناگونی وجود دارد و جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که شما برای اطلاع از آدرس این مراکز می توانید به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید و جاذبه های شهر آنتالیا و آلانیا را مشاهده کرده و با هم مقایسه کنید.

ارزان ترین مراکز خرید آلانیا کدامند؟

معمولا افرادی که این شهر را برای مسافرت انتخاب می کنند به دنبال ارزان ترین مراکز خرید شهر می باشند تا بتوانند بدون دغدغه مالی با کمترین هزینه خرید های خود را انجام دهند و برای عزیزان خود سوغاتی و هدیه خریداری کنند.

شما برای اطلاع از ارزان ترین مراکز می توانید به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید و توضیحات کاملی را در زمینه مراکز خرید در این سایت مشاهده کنید.

گران ترین مراکز خرید آلانیا کدامند؟

گران ترین مراکز خرید آلانیا کدامند؟

معمولا پاساژ ها و فروشگاه های مختلفی در یک شهر توریستی وجود دارد که برای گردشگران مختلفی با وضعیت مالی های متفاوتی تاسیس شده، گردشگران با توجه به مقدار پول خود می توانند به هر یک از این فروشگاه ها مراجعه کنند یکی از سایت هایی که  اطلاعات کاملی را در این زمینه ارائه می دهد و به معرفی کردن هر مرکز خرید و مشخص کردن نوع آن از ارزان ترین تا گران ترین پرداخته سایت ترکیه اسکای است که به شما توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه به این سایت مراجعه کنید.

تصاویر مراکز خرید آلانیا را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه گسترش تکنولوژی باعث شده افراد زیادی با در اختیار داشتن گوشی ها هوشمند به راحتی با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن اقدام به کسب اطلاعات مختلف و تصاویر در زمینه ها گوناگون کنند، اگر به دنبال تصاویر مراکز خرید در این شهر هستید می توانید با مراجعه به مرورگر گوگل به این عکس ها دست پیدا کنید و آن ها را مشاهده نماید و یا اینکه به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید از عکس ها موجود در این زمینه استفاده کنید.

ساعات کاری مراکز خرید آلانیا چگونه است؟

با توجه به اینکه این شهر یکی از شهر های توریستی بزرگ است معمولا مراکز خرید در این شهر برای استفاده و بازدید گردشگران تا دیر وقت باز می باشند و به گردشگران خدمت رسانی می کنند.

چگونه از مرکز شهر به مراکز خرید آلانیا برویم؟

چگونه از مرکز شهر به مراکز خرید آلانیا برویم؟

شما با در اختیار داشتن نقشه این شهر به سادگی می توانید به از مرکز شهر به تمامی مراکز خرید مراجعه کنید. یکی از خدماتی که سایت ترکیه اسکای برای کاربران خود ایجاد کرده است، نقشه شهر آلانیا است که تمامی راه ها ارتباطی را به صورت هوشمند در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

بزرگ ترین مراکز خرید آلانیا کدامند؟

معمولا متراژ ها تمام مراکز خرید در آلانیا بسیار وسیع است و یکی بزرگ ترین مراکز خرید در این شهر توریستی بنا شده اند باید گفت بازار اصلی شهر یکی از بزرگ ترین مراکز خرید این شهر می باشد که قدمت این پاساژ نسبت به پاساژ های دیگر بیشتر می باشد و افراد زیادی در سفر به این شهر بازدید از این بازار را در برنامه سفر خود قرار می دهند.

آیا از مراکز خرید آلانیا می توان با ریال ایران خرید کرد؟

آیا از مراکز خرید آلانیا می توان با ریال ایران خرید کرد؟

در سفر های خارجی باید توجه داشته باشید برای خرید باید از پول رایج آن کشور استفاده کنید و قبل از سفر خود این پول را تهیه کنید تا در طول سفر با مشکلی مواجه نشوید. در آلانیا هم مانند دیگر شهر ها ترکیه نمی توان از ریال برای خرید استفاده کرد.

پر طرفدار ترین مراکز خرید آلانیا کدامند؟

یکی از پرطرفدار ترین مراکز موجود در این شهر زیبا و تاریخی که سالانه گردشگران زیادی به آن مراجعه می کنند، مرکز خرید الانیوم الانیا است که در اطراف این مرکز بازار های محلی آلانیا هم وجود دارد یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پاساژ داشتن بهترین قیمت پوشاک در آلانیا است که شما می توانید برای خرید پوشاک خود با قیمت مناسب به آن جا مراجعه کنید. اگر به دنبال بازدید از خاص ترین و پر طرفدار ترین مرکز خرید هستید به شما توصیه می کنیم حتما به این مرکز خرید سری بزنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

برای کسب اطلاعات کامل در مورد مراکز خرید آلانیا به کجا مراجعه کنیم؟

برای کسب اطلاعات کامل در مورد مراکز خرید آلانیا به همراه تصاویر می توانید به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید.

برای خرید اجناس ابریشمی و چرم به کدام یک از مراکز خرید آلانیا مراجعه کنیم؟

برای خرید اجناس ابریشمی و چرم به مرکز خرید آنالوم سنتروم آلانیا مراجعه کنید.

یکی از مراکز خرید آلانیا که به ساحل نزدیک می باشد چه نام دارد؟

مرکز خرید کوناکلی تایم نزدیک ترین مرکز خرید به ساحل می باشد که شما با مراجعه به این مرکز می توانید در کنار خرید از گردش ساحلی هم لذت ببرید.

مگامال یکی از مراکز خرید آلانیا در کجا واقع شده است؟

مراکز خرید مگامال آلانیا در بین آنتالیا و آلانیا قرار واقع شده است.

3.4/5 - (10 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک مترجم زبان انگلیسی با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران هستم. از سال 1401 با سایت ترکیه اسکای همکاری می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا