راهنمای بلیط هواپیما

بلیط هواپیما کرمان استانبول (ارزان ترین بلیط 10 روز آینده)

استانبول ترکیه شهری است که در حاشیه دریای سیاه و دریای مرمره قرار دارد و تنها شهر موجود در جهان که در دو قاره واقع شده است. این شهر در دو قاره اروپا و آسیا قرار دارد. استانبول هر ساله پذیرای گردشگران و توریست های بی شماری از تمامی نقاط جهان است. تاریخی بودن این شهر که در گذشته قسطنطنیه نام داشته است یکی از دلایل جذب توریست می باشد. حال اگر شما قصد سفر به این شهر بسیار زیبای کشور ترکیه را دارید باید برای خرید بلیط اقدام کنید. در این مقاله درباره خرید بلیط هواپیما کرمان استانبول و انواع بلیط ها و تفاوت آن ها و روش خرید و رزرو بلیط ها برای آگاهی شما عزیزان توضیحات مفصلی را ارائه می دهیم.

بلیط هواپیما کرمان استانبول

بلیط هواپیما کرمان استانبول 1401

اگر قصد دارید که سفرتان را به استانبول از شهر کرمان انجام دهید، حتما برای تهیه بلیط هواپیما کرمان استانبول اقداماتی را انجام داده اید. اما با مشاهده قیمت بلیط ها که هر کدام یک از آن ها با دیگری تفاوت دارند و خدمات و سرویس های مختلفی را به مسافر خود ارائه می دهند به گونه ای گیج شده اید و شاید دچار تردید شده باشید که کدام بلیط را خریداری کنید و تفاوت قیمت آن ها به چه دلیل می باشد. علاوه بر این که تفاوت قیمت بلیط ها به دلیل تفاوت میان نوع سرویس و خدمات آن ها می باشد، افزایش و نوسانات نرخ ارز هم باعث این اختلاف قیمت ها می شود و حتی قیمت بلیط هواپیما کرمان استانبول هم شامل این افزایش قیمت ها شده است. در ادامه این مقاله برای شما پیرامون موضوعات، ارزانترین بلیط هواپیما کرمان استانبول، نرخ بلیط هواپیما کرمان استانبول اطلاعاتی را ارائه می دهیم تا هنگام خرید از کم و کیف این موضوعات باخبر باشید و بتوانید بدون مشکل خرید بلیط خود را انجام دهید.

بلیط هواپیما کرمان استانبول چارتر

اجازه دهید اول شما را به طور کامل با اصطلاح بلیط هواپیمای چارتری آشنا کنیم. به احتمال زیاد درباره بلیط های چارتری شنیده اید و حتی ممکن است اگر سفرهای خود را به صورت هوایی انجام می دهید از بلیط های چارتری هم استفاده کرده باشید. در واقع بلیط های هواپیمای چارتری در اختیار شرکت های هواپیمایی قرار دارد که صندلی های پرواز را تماما و به صورت عمده برای فروش دارند. که بلیط های چارتری را این شرکت ها به فروش می رسانند. اما خوب است بدانید که این نوع بلیط ها اغلب برای مسیرهایی در نظر گرفته می شوند که دارای حجم زیادی از گردشگران باشند و یا این که زمان فروش آن ها هنگامی است که به روز یا ساعاتی که به پرواز مورد نظر نزدیک تر است.

بلیط هواپیما کرمان استانبول چارتر

بلیط هواپیما کرمان استانبول ارزان

این روزها شاهد گرانی و افزایش قیمت هستیم و همان طور که اطلاع دارید بلیط های هواپیما هم شامل این مورد شده اند. برای اینکه بتوانید سفر لذت بخشی را داشته باشید و روزهای بیشتری در شهر مقصد اقامت کنید یکی از بهترین گزینه ها خریدن بلیط ارزان می باشد. که رعایت همین نکته به کاهش قابل توجه هزینه ها کمک قابل توجهی می کند. برای اینکه بتوانید بلیط ارزان قیمت را خریداری کنید نکاتی وجود دارند که می بایست به آن ها توجه کنید.

یکی از مواردی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما موثر است زمان حرکت شما به مقصد مورد نظر است. در نظر داشته باشید اگر ایام سفر شما به استانبول با روزهایی که این شهر پذیرای گردشگران زیادی است متقارن باشد، همین یک مورد باعث بالا رفتن قیمت بلیط در مقایسه با روزهایی که تعداد گردشگران کم تر است می شود چون با بالا رفتن تقاضا قیمت هم زیاد می شود.

مورد دیگری که در بالا یا پایین آمدن قیمت بلیط تاثیر مستقیمی دارد نوع کلاس پروازی است که شما اقدام به تهیه بلیط آن کلاس می کنید. کلاس های پروازی شامل بیزینس، فرست کلس، اقتصادی و …. می باشند. هر یک از این کلاس های پروازی برای مسافران خدمات و سرویس های گوناگونی را تدارک دیده اند که در طول سفر برایشان در نظر گرفته اند. مقدار بودجه ای که شما برای خریداری بلیط در نظر دارید یکی دیگر از دلایل تاثیرگذار برای کاهش هزینه ها می باشد. علاوه بر بلیط های چارتری شما می توانید نوع دیگری از بلیط به نام بلیط سیستمی را خریداری کنید که باز هم همین ها تفاوت هایی را با هم دارند و برای تهیه بلیط ارزان قیمت موثر هستند.

همین طور که در چند خط بالاتر مطالعه نمودید بلیط های چارتری را به طور مفصل برای شما عزیزان توضیح دادیم که باعث آشنایی و شناخت شما نسبت به این نوع بلیط ها شد. اما قصد داریم در ادامه نوع دیگر بلیط ها یعنی بلیط سیستمی را هم به طور کامل معرفی کنیم تا هنگام خرید بلیط هواپیما کرمان استانبول بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

در واقع برای خرید بلیط های سیستمی شما می توانید به آژانس های هواپیمایی مراجعه کنید یا از شرکت های هواپیمایی نسبت به خرید آن ها اقدام کنید و راه دیگر این است که به سایت هایی مانند ترکیه اسکای رجوع کنید که انواع بلیط های سیستمی کرمان استانبول را در کلاس ها و قیمت های گوناگون ارائه می دهند.

بلیط های سیستمی و بلیط های چارتری در مقایسه با یکدیگر دارای قابلیت های متفاوتی هستند که در ادامه مهم ترین آن ها را معرفی می کنیم. یکی از بهترین ویژگی های بلیط های سیستمی این است که اگر بلیط را خریداری کرده باشید و پیش از شروع حرکت به هر دلیلی از سفر خود منصرف می شوید بدون هیچ دغدغه ای می توانید برای کنسل کردن سفر خود اقدام کنید و مبلغی را که بابت خرید بلیط پرداخت کرده اید بعد از کم کردن جریمه دریافت کنید.

همچنین برای سنین مختلف برای تهیه بلیط های سیستمی قیمت های متفاوتی در نظر گرفته شده است که این هم یکی از مزایای بلیط های سیستمی می باشد به عنوان مثال هزینه خرید بلیط برای کودکان یا خردسالان نسبت به بزرگسالان قیمت کمتری دارد. که یکی از دلایل کاهش هزینه های سفر همین نکته می باشد.

توصیه ما این است اگر به همراه خود افرادی هستند که صرفا فقط بزرگسال نیستند و سنین مختلفی را شامل می شوند تهیه بلیط سیستمی گزینه به مراتب بهتر واقتصادی تری می باشد چون که می تواند کمک بسیاری را به شما برای کم کردن هزینه سفر کند.

بلیط هواپیما کرمان استانبول ارزان

مدارک لازم برای اقدام خرید بلیط ترکیه

سفر به کشور ترکیه هم مانند سفر به هر کشور خارجی دیگری نیازمند مدارکی است که داشتن آن ها واجب و الزامی است و عدم وجود هر یک از این مدارک باعث بروز مشکلات مختلفی می شود. یکی از این مدارک که حتما باید با خود داشته باشید پاسپورت است. در صورتی که مقصد مورد نظر شما کشور ترکیه می باشد مدت زمان اعتباری که پاسپورت شما باید داشته باشد 6 ماه است.

دیگر مدرک مهمی که همراه داشتن آن ضروری است ویزا است. تهیه ویزا بستگی به نوع سفر شما به کشور ترکیه دارد که ویزا های مختلفی وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. اگر سفرتان به قصد تفریحی و گردشگری باشد ویزای گردشگری مناسب شما است. ویزای گردشگری کوتاه مدت می باشد و برای استفاده از آن 90 روز زمان دارید. اگر ویزای شما از این نوع باشد تنها یک بار می توانید وارد کشور ترکیه بشوید. ولی اگر سفرتان به گونه ای است که باید به دفعات وارد کشور ترکیه بشوید توصیه می شود از ویزای چند ورودی استفاده کنید. ویزای دیگری به نام ویزای ترانزیت وجود دارد که دارای اعتبار 3 ماهه نیز می باشد.

اگر نیت شما برای سفر به ترکیه ادامه تحصیل باشد باید ویزای تحصیلی داشته باشید. بعضی از افراد هم برای شغل و حرفه به این کشور سفر می کنند که برای آن ها ویزای کار صادر می شود. ویزای کار با توجه به اوضاعی که دارید به صورت نا محدود و محدود می باشد. و در انتها مسافرانی هم هستند که برای امور درمانی و پزشکی به ترکیه مسافرت می کنند که برای این دسته از مسافران ویزای درمانی صادر می شود.

چیزی که باید حتما در هر سفر خارجی با خود داشته باشید ارز هست زیرا که به همراه داشتن ریال دردی را دوا نمی کند و قطعا دچار مشکل می شوید. برای مسافرانی که سفرشان به شکل هوایی است مقدار 300 دلار ارز مسافرتی تعیین گردیده است اما اگر سفر به خارج از کشور زمینی باشد این مبلغ در نظر گرفته نشده است.

برای تهیه ویزای شما باید مدارکی را داشته باشید تا بتوانید ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید، که می توانید در لیست زیر این مدارک را مشاهده کنید.

پاسپورت که باید دارای عکس رنگی باشد
نتیجه انگشت نگاری
بیمه مسافرتی
مدارک رزرو هتل
بلیت بازگشت از سفر
مدارک ازدواج
مدارک اثبات دلیل سفر
سوابق تحصیلی
مدارک سوابق کاری، برای اخذ ویزای کاری جهت کار در کشور ترکیه

مدارک لازم برای اقدام خرید بلیط ترکیه

قیمت بلیط هواپیما کرمان استانبول چقدر است؟

دو کشور ترکیه و ایران با فاصله کمی از هم قرار دارند که همین کم بودن فاصله باعث ارزانی سفر می شود. اما درباره قیمت بلیط هواپیما کرمان استانبول به هیچ وجه و به طور قاطعانه نمی توان قیمت مشخص و معینی را بیان نمود چرا که قیمت بلیط ها با توجه به تغییرات نرخ ارز دست خوش تغییر می شوند و ابدا ثبات ندارند. ولی جای نگرانی ندارد زیرا شما می توانید با مراجعه به سایت ترکیه اسکای از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

قیمت بلیط هواپیما کرمان استانبول چقدر است؟

علت این افزایش قیمت بلیط هواپیما کرمان استانبول چیست؟

قبل از هر چیز بدانید که هر افزایش قیمتی که به بلیط های هواپیما لحاظ می شود با نظارت سازمان هواپیمایی است. ولی افزایش قیمت ها هم رابطه مستقیمی با نرخ ارز و نوسانات آن دارد. در سایت ترکیه اسکای شما می توانید آخرین قیمت های بلیط هواپیما کرمان استانبول را مشاهده کنید.

خرید بلیط هواپیما کرمان استانبول

برای تهیه بلیط کرمان استانبول لازم نیست که حتما این کار را توسط آژانس های هواپیمایی انجام دهید و سایت هایی وجود دارند که بلیط های هواپیمایی را به فروش می رسانند که سایت ترکیه اسکای یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد.

برای خرید این بلیط پاسپورت شما باید چند ماه اعتبار داشته باشد؟

بعد از قانون های اخیری که دولت ترکیه برای توریست ها و گردشگران مصوب کرد تمامی مسافرینی که قصد ورود به این کشور را دارند باید دارای پاسپورتی با اعتبار حداقل 5 ماه باشند تا بدون مشکل وارد این کشور شوند. قبل تر اگر قصد سفر به ترکیه را داشتید و پاسپورت شما فقط 1 ماه اعتبار داشت برای ورود به این کشور مشکل خاصی وجود نداشت.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما کرمان استانبول

اگر قصد دارید از جدید ترین قیمت بلیط هواپیما کرمان استانبول و نرخ بلیط هواپیما کرمان استانبول آگاه شوید و یا نسبت به خرید اقدام کنید سایت هایی هستند که این بلیط را با در کلاس های مختلف و سرویس های متفاوت ارائه می دهند که به شرح و معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

سایت ترکیه اسکای

این سایت از بهترین سایت های فروش بلیط هواپیما می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.

بلیط هواپیما کرمان استانبول علی بابا

این سایت هم مانند ترکیه اسکای می باشد و بلیط های اتوبوس، قطار و هواپیما را می توانید از آن خریداری کنید.

بلیط هواپیما کرمان استانبول ماهان

یکی از باسابقه ترین ایرلاین های ایرانی که می توانید بلط سفر خود را از آن تهیه کنید شرکت هواپیمایی ماهان است.

سایت فروش بلیط آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان هم مانند شرکت هواپیمایی ماهان جهت فروش بلیط استانبول فعالیت می کند.

بلیط هواپیما ترکیش

این ایرلاین ترکیه ای که از برترین های دنیا می باشد یکی از برجسته ترین گزینه های شما می تواند باشد.

بلیط هواپیما کرمان استانبول سفر مارکت

این سایت هم خدماتی مشابه با ترکیه اسکای و علی بابا ارائه می دهد.

رزرو بلیط هواپیما کرمان استانبول

برای رزرو یا خرید بلیط هواپیما کرمان استانبول سایت ترکیه اسکای، کلیه خدمات در این زمینه را به شما عزیزان ارائه می دهد.

بلیط هواپیما کرمان استانبول لحظه آخری

چارترکننده ها برای اینکه ضررهای خود را کاهش دهند تعداد بلیط هایی را که فروش نرفته است و باقی مانده را با قیمت کمتر و لحاظ کردن تخفیف عرضه می کنند. تهیه این بلیط بسیار اقصادی است و خرید آن کاهش هزینه های سفر را در بر دارد.

مدت زمان پرواز کرمان استانبول چند ساعت است؟

تقریبا نزدیک به 4 ساعت مدت زمان پرواز می باشد.

مرکز شهر تا فرودگاه بین المللی استانبول چقدر فاصله دارد؟

فرودگاه در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد و فاصله آن نزدیک به 40 دقیقه می باشد.

5/5 - (11 امتیاز)

mohamad.mofidi

به مدت 4 سال پشتیبان بخش فروش بلیط بوده ام و تجربه خود را در این زمینه با شما به اشتراک می گذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا