راهنمای بلیط هواپیما

بلیط هواپیما بیرجند استانبول + راهنمای بلیط های ارزان

اگر می خواهید برای گذراندن تعطیلات سفری به یکی از کشور های خارجی داشته باشید استانبول ترکیه که در نزدیکی دریای مرمره و سیاه واقع شده است گزینه مناسبی برای سفر شما می باشد. در گذشته و در زمان حکومت عثمانی این شهر قسطنطنیه نام داشت. استانبول به جز زیبایی های زیادی که دارد شهری تاریخی می باشد که هر ساله میزبان گروه های بسیار زیادی از توریست ها و گردشگران می باشد. اگر قصد دارید به این شهر سفر کنید به جز تهیه بلیط هواپیما بیرجند استانبول باید مدارکی مانند ویزا و پاسپورت را نیز تهیه کنید تا برای ورود به این کشور دچار مشکل نشوید. در ادامه مطالبی که مطالعه می کنید قصد داریم برای شما عزیزان درباره خرید بلیط هواپیما بیرجند استانبول و معرفی بلیط های موجود وجزئیاتی که آن ها دارند و همچنین راهنمای خرید و رزرواسیون بلیط ها برای آگاهی بیشتر شما توضیحات مفصلی را شرح دهیم امیدواریم ذکر این مطالب باعث راهنمایی شما و تسهیل در سفرتان به این شهر زیبای توریستی شود.

بلیط هواپیما بیرجند استانبول

بلیط هواپیما بیرجند استانبول 1401

شاید قصد شما این باشد که به طور مستقیم از مبدا شهر بیرجند به مقصد استانبول مسافرت خود را انجام دهید و ممکن است برای تهیه بلیط هواپیما بیرجند استانبول هم اقدام کرده باشید اما بعد از مشاهده نرخ های متفاوت بلیط های هواپیمایی که دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند و هر یک با توجه به نوع کلاسی هم که انتخاب می کنید ارائه دهنده سرویس ها و خدمات مختلفی می باشند و همین موضوع باعث ایجاد شک و به وجود آمدن سوالاتی برایتان شده باشد و در انتها نتوانسته باشید تصمیم خود را برای تهیه بلیط بگیرید. همان طور که گفتیم کلاس های پروازی مختلف با خدمات گوناگون وجود دارند که همین دلیلی است بر تفاوت قیمت بلیط ها.

به جز مبحث بالا نکته دیگر درباره قیمت بلیط ها و افزایش قیمت آن ها نوساناتی که نرخ ارز دارد و باعث بالا و پایین شدن قیمت ها می شود که همین سبب افزایش قیمت بلیط های هواپیمایی شده و از گرانی در امان نمانده است. در ادامه مقاله ای که برای شما گرد آوری کرده ایم راجع به ارزان ترین بلیط هواپیما بیرجند استانبول، بلیط هواپیما بیرجند استانبول چارتر، نرخ بلیط هواپیما بیرجند استانبول، توضیحات کاملی را شرح داده ایم تا شما از تمامی آن ها مطلع باشید و با انواع آن و اصطلاحات رایج در باب این موضوع آشنایی کاملی نیز داشته باشید تا هنگام خرید بلیط از این بابت نگرانی ای نداشته باشید و بدون هیچ مشکلی خرید بلیط خود را نیز انجام دهید.

بلیط هواپیما بیرجند استانبول چارتر

پیش از این که درباره قیمت و نحوه خرید بلیط توضیح دهیم درباره بلیط هواپیمای چارتری ارائه توضیحاتی که حتما به کارتان می آید برایتان الزامی می باشد. این احتمال وجود دارد که این اصطلاح را شنیده باشید و شاید هم از این نوع بلیط ها استفاده کرده باشید اما توضیح درباره آن خالی از لطف نیست. بلیط های چارتری به طور معمول به وسیله شرکت های هواپیمایی ارائه می شود. این شرکت ها صندلی های پرواز را به صورت عمده و یک جا در اختیار دارند که آن ها را برای فروش عرضه می کنند. در تمامی مسیرهای پروازی این بلیط فروخته نمی شود و اغلب در مسیرهایی ارائه می شود که درصد گردشگری زیادی داشته باشد و یا این که زمانی عرضه می شوند که به ساعات پرواز مورد نظر نزدیک تر است.

بلیط هواپیما بیرجند استانبول چارتر

بلیط هواپیما بیرجند استانبول ارزان

مطمئنا شما هم از افزایش ناگهانی قیمت ها و گرانی ها آگاه هستید. بالطبع این گرانی شامل حال بلیط های هواپیما هم شده است و دارای افزایش قیمت شده اند. برای این که شما توانایی این را داشته باشید که هزینه های سفر خود را کم کنید و کیفیت سفر خود را افزایش دهید و یا اینکه به مدت اقامت خود در مقصد مورد نظر بیفزایید کاهش هزینه پرداختی از طریق تهیه بلیط ارزان قیمت یکی از همین روش ها است. با رعایت کردن همین نکته ساده به راحتی می توانید هزینه ها را به طور قابل توجهی کاهش دهید و به نوعی در آن صرفه جویی کنید. نکاتی برای تهیه بلیط ارزان قیمت وجود دارد که برای شما شرح می دهیم که با رعایت نکاتی که می گوییم می توانید به هدف کم کردن هزینه ها برسید.

یکی از حیاتی ترین نکاتی که موقع خرید بلیط موثر است توجه به تاریخی می باشد که شما قصد اعزام به شهر مقصد را دارید. اگر سفر شما به استانبول طوری تنظیم شده باشد که با ایام شلوغ توریستی که این شهر پذیرای گردشگران بسیار زیادی می باشد مصادف باشد مطمئنا برای تهیه بلیط قیمت بیشتری باید پرداخت کنید در صورتی که اگر سفرتان در روزهایی باشد که این شهر از نظر توریستی خلوت تر است قیمت بلیط کاهش می یابد. به هر حال طبیعی است که با افزایش تقاضا جهت ورود به این شهر به صورت خودکار شاهد افزایش قیمت هم نیز خواهیم بود.

یکی دیگر از عواملی که موقع خرید بلیط باید به آن توجه داشته باشید و تاثیر به سزایی در هزینه های سفر شما دارد، نوع کلاس پروازی می باشد که هنگام خرید انتخاب می کنید. کلاس های هواپیمایی هر کدام دارای خدمات و سرویس های مختلفی با یکدیگر هستند که ارائه می کنند و دارای قیمت های متفاوتی هم هستند. این کلاس ها شامل فرست کلس، بیزینس، اکونومی و …. می باشند. در ضمن مبلغی را که به عنوان بودجه تهیه بلیط تعیین کرده اید نیز از عوامل تاثیر گذار بر کم کردن هزینه های سفر می باشد. به جز بلیط های چارتری شما می توانید نسبت به تهیه بلیط های سیستمی که آن ها هم دارای مزایایی هستند اقدام کنید.

اگر می خواهید از بلیط های سیستمی استفاده کنید و قصد خرید آن ها را دارید که کلاس انتخابی هم به تصمیم خود شما وابسته است. می توانید از آژانس های هواپیمایی و یا حتی خود شرکت های هواپیمایی که ارائه دهنده این بلیط ها هستند خریداری کنید. در ضمن سایت هایی مانند ترکیه اسکای هستند که این خدمات را به صورت غیرحضوری به شما ارائه می دهند و می توانید از خانه یا محل کارتان تمامی مراحل رابه سادگی انجام دهید و خرید بلیط خود را نهایی کنید.

برای شما دوستان بلیط های سیستمی و بلیط های چارتری را کاملا معرفی نمودیم و درباره آن ها توضیحاتی را ارائه دادیم. حال می خواهیم چند مورد از مزایای آن ها را هم ذکر کنیم و به صورت مختصر توضیح کوتاهی دهیم. بلیط های سیستمی مزایای مختلفی دارند که یکی از آن ها امکان پس دادن و یا همان مرجوع کردن بلیط می باشد به طوری که اگر بعد از خریدن بلیط سفر شما به هر دلیلی لغو شود و قصد کنسل کردن داشته باشید این امکان وجود دارد که وجه پرداخت شده برای خرید بلیط پس از کسر جریمه های قانونی بدون دردسر به شما باز پرداخت شود.

اما مزیت دیگری که بایط های سیستمی دارند این است که دارای قیمت های متفاوتی هستند که به سن و سال مسافر وابسته است. که این نکته هم به کاهش هزینه کمک می کند و بسیار مهم می باشد. بر فرض مثال بلیطی که برای کودک زیر 12 سال خریداری می کنید دارای قیمت به مراتب کمتری نسبت به بلیط فرد بزرگسال می باشد.

توصیه ما این است اگر به همراه خود کودکان و یا خردسالان را به همراه دارید برای تهیه بلیط های سیستمی اقدام کنید به دلیل این که در متن بالا اشاره کردیم اقتصادی تر است و به صرفه جویی پول کمک می کند.

مدارک لازم برای اقدام خرید بلیط ترکیه

زمانی که قصد سفر به کشورهای خارجی را داشته باشید به همراه داشتن پاسپورت الزامی است و بعد از تهیه بلیط اطمینان از اعتبار داشتن پاسپورت و تهیه آن بسیار مهم است. یکی از مهم ترین مدارکی که هنگام سفر خارجی به آن احتیاج دارید می باشد و در صورتی که همراهتان نباشد نمی توانید به خارج از کشور سفر داشته باشید. پاسپورت شما باید حداقل دارای 6 ماه زمان اعتبار باشد که بتوانید وارد کشور ترکیه شوید و در صورتی که این گونه نباشد امکان سفر به این کشور برای شما وجود ندارد.

پس از تهیه پاسپورت دیگر مدرک مهمی که به کارتان می آید ویزای کشور ترکیه است. که ویزا هم انواع گوناگونی دارد که نوع آن بستگی به هدف شما از سفر به این کشور دارد. که برای شما تمامی آن ها را معرفی می کنیم. افرادی که هدفشان از سفر به ترکیه مقاصد توریستی است برایشان ویزای کوتاه مدت صادر می شود که 90 روز می تواندد از آن استفاده کنند. و با این ویزا می توانید فقط بک بار وارد خاک ترکیه شوید. در صورتی چندین بار قصد ورود به این کشور را داشته باشید ویزای کوتاه مدت به کارتان نمی آید و باید نسبت به تهیه ویزای چند ورودی اقدام کنید. ویزای دیگری به نام ویزای ترانزیت وجود دارد که دارای اعتبار 3 ماهه نیر می باشد. در ادامه بیشتر راجع به مراحل خرید بلیط هواپیما بیرجند استانبول برای شما عزیزان صحبت می کنیم.

اگر بخواهید برای ادامه تحصیل به ترکیه مراجعه کنید هیچ یک از ویزاهای معرفی شده برایتان کارایی ندارد و برای شما ویزای تحصیی صادر می شود. ویزای کار هم برای افرادی است که جهت انجام شغل و کسب درآمد به ترکیه سفر می کنند که ویزای کار به دو نوع محدود و نامحدود وجود دارد که بستگی به نوع کار شما دارد. همچنین ویزای درمانی هم برای مسافرانی است که جهت انجام امور پزشکی به ترکیه سفر می کنند.

بعد از تهیه بلیط، پاسپورت و ویزا داشتن ارز خارجی هم نکته ای مهم است که اصلا نباید به فراموشی سپرده شود. یادآور می شود مبلغ 300 دلار ارز مسافرتی برای کلیه مسافرانی که به شکل هوایی سفر می کنند در نظر گرفته اند و فراموش نکنید که این مبلغ فقط در صورتی است که سفر به خارج از کشور هوایی باشد و مسافرانی که به شکل زمینی سفر می کنند شامل این مبلغ نمی شوند.

پیش از این که ویزای کشور ترکیه را دریافت کنید باید مدارکی که جهت اخذ ویزا مورد نیازتان است آماده داشته باشید تا بتوانید ویزایی که را که می خواهید براساس هدف خودتان دریافت کنید. در زیر فهرستی قرار داده ایم که تمامی این مدارک را برای شما در آن نوشته ایم.

پاسپورت که باید حتما عکس رنگی داشته باشد
نتیجه انگشت نگاری
بیمه مسافرتی
مدارک رزرو هتل
بلیت بازگشت از سفر
مدارک ازدواج
مدارک اثبات دلیل سفر
سوابق تحصیلی
مدارک سوابق کاری، برای افرادی که می خواهند برای کار به این کشور مسافرت کنند.

مدارک لازم برای اقدام خرید بلیط ترکیه

قیمت بلیط هواپیما بیرجند استانبول چقدر است؟

همان طور که می دانید دو کشور ایران و ترکیه خیلی به هم نزدیک هستند و همین امر باعث ارزانی سفر به کشور ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای جهان می شود. اما در حال حاضر نمی شود قیمت دقیق و معینی را برای بلیط هواپیما بیرجند استانبول بیان کرد زیرا قیمت بلیط ها تحت تاثیر نوسانات ارز می باشند اما شما می توانید آخرین و جدید ترین قیمت ها را در سایت ترکیه اسکای ببینید.

علت این افزایش قیمت بلیط هواپیما بیرجند استانبول چیست؟

قبل از هر چیزباید بگوییم که هر افزایش قیمتی که به بلیط های هواپیما لحاظ می شود با نظارت سازمان هواپیمایی شرکتی است. به جز این مورد عدم ثبات نرخ ارز و نوسانات آن در تعیین قیمت بلیط ها نقشی مهم دارند. در سایت ترکیه قیمت های به روز بلیط هواپیما قرار دارد.

خرید بلیط هواپیما بیرجند استانبول

برای خرید بلیط هواپیما بیرجند استانبول علاوه بر این که می توانید خرید خود را از آژانس های هواپیمایی انجام دهید. سایت های با کیفیتی مانند ترکیه اسکای فعالیت می کنند که می توانید غیر حضوری خرید بلیط سفرتان را نهایی کنید.

برای خرید این بلیط پاسپورت شما باید چند ماه اعتبار داشته باشد؟

پاسپورت شما برای سفر به ترکیه حداقل باید 5 ماه اعتبار داشته باشد. این مدت زمان بعد از تصویب قوانین جدید دولت ترکیه اجرا شده است.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما بیرجند استانبول

برای خرید و یا رزرو بلیط هواپیما بیرجند استانبول، وب سایت هایی به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند که در ادامه به معرفی بهترین های آن ها می پردازیم.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما بیرجند استانبول

سایت ترکیه اسکای

این سایت در زمینه فروش بلیط ترکیه فعالیت دارد و از بهترین های این حوزه می باشد که می توانید با خیال راحت خریدتان را انجام دهید.

بلیط هواپیما بیرجند استانبول علی بابا

علی بابا هم یکی دیگر از ارائه دهنده خدمات فروش و رزرو بلیط های وسایل نقلیه مختلف از جمله هواپیما می باشد.

بلیط هواپیما گرگان استانبول ماهان

ماهان ایر خط هوایی با تجربه و قدیمی ایرانی است که برای سفر به کشور ترکیه گزینه مناسبی می باشد.

سایت فروش بلیط آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان هم از ایرلاین های خوب ایرانی است که مانند ماهان ایر می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.

بلیط هواپیما ترکیش

ترکیش ایرلاین شرکت هواپیمایی رسمی ترکیه می باشد که دارای کیفیت فوق العاده خوبی است.

بلیط هواپیما بیرجند استانبول سفر مارکت

این سایت ارائه دهنده و با سابقه ایرانی هم به صورت اینترنتی انواع بلیط هواپیما را به فروش می رساند.

رزرو بلیط هواپیما بیرجند استانبول

ساده ترین راه برای رزرو بلیط هواپیما بیرجند استانبول این است که به سایت ترکیه اسکای نیز مراجعه کنید.

بلیط هواپیما بیرجند استانبول لحظه آخری

خرید این بلیط ها به دلیل این که در لحظات آخر توسط چارتر کننده ها برای کاهش ضرر و زیان ها ارائه می شود صرفه اقتصادی خوبی دارد. فقط یادتان باشد این بلیط ها در لحظات آخر نزدیک به پرواز ارائه می شوند.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت الزامی می باشد؟

خیر شما می توانید بلیط برگشت را بعدا خریداری کنید.

مرکز شهر تا فرودگاه استانبول چند دقیقه فاصله دارد؟

این فاصله نزدیک به 40 دقیقه می باشد.

آیا برای خرید بلیط هواپیما بیرجند استانبول باید حضوری بریم؟

خیر فقط کافی است که به سایت های معتبر مثل ترکیه اسکای مراجعه نمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

mohamad.mofidi

به مدت 4 سال پشتیبان بخش فروش بلیط بوده ام و تجربه خود را در این زمینه با شما به اشتراک می گذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا