راهنمای بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما کیش استانبول با بیشترین تخفیف

در حال حاضر شهر استانبول پایتخت اقتصادی و فرهنگی و بزرگ ترین شهر کشور ترکیه می باشد که یکی از قدیمی ترین شهرهای این کشور است. استانبول پیش از تشکیل جمهوری ترکیه در 1923 پایتخت این کشور بود. استانبول در کناره دریای مرمره و تنگه بسفر قرار دارد و بزرگترین شهر در جهان است که در قاره های اروپا و آسیا واقع شده است. این شهر از نظر جذب تعداد گردشگر خارجی در بین کشور های جهان رتبه سوم را در اختیار دارد. در صورتی که می خواهید به این شهر زیبا و تاریخی مسافرت کنید می بایست جهت تهیه بلیط اقدامات لازم را انجام دهید. در توضیحات پیش رو درباره خرید بلیط هواپیما کیش استانبول و تمامی بلیط ها و اختلاف قیمت هایی که دارند و همچنین نیز نکاتی راجع به رزرو و خرید بلیط برای آشنایی بیشتر شما عزیزان در این مورد توضیحاتی را ارائه می دهیم.

بلیط هواپیما کیش استانبول

بلیط هواپیما کیش استانبول 1401

اگر برنامه ریزی سفر شما به گونه ای باشد که بخواهید مستقیما از شهر کیش به مقصد شهر استانبول ترکیه پرواز کنید ضروری است پس از تعیین تاریخ حرکت و تهیه مدارک لازم بلیط پرواز خود را تهیه کنید. اما پس از مشاهده قیمت های بلیط ها که دارای تفاوت هایی هستند که این تفاوت قیمت به دلیل خدمات و سرویس های مختلفی است که در کلاس های پروازی به مسافران ارائه می شود و این دلیلی است بر اختلاف قیمت بلیط های پروازی. البته به جز تفاوت کلاس های پروازی مورد دیگری همچون نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت ها هم خود دلیلی موثر بر گرانی ها می باشد که این نوسانات تاثیر خود را بر افزایش قیمت بلیط ها داشته اند. قصد داریم در ادامه مقاله پیرامون ارزان ترین بلیط هواپیما کیش استانبول، نرخ بلیط هواپیما کیش استانبول، مدارک مورد نیاز و همچنین مقدار ارز مورد نیاز اطلاعات کاملی را ارائه دهیم. تا زمانی که قصد تهیه بلیط هواپیما را داشتید نسبت به تمامی اطلاعات خرید بلیط آگاهی داشته باشید.

بلیط هواپیما کیش استانبول چارتر

اگر پیگیر خرید بلیط هواپیما بوده اید به احتمال زیاد کلمه بلیط چارتر را شنیده اید. بسیاری از افراد که قصد سفر دارند زمان تهیه بلیط هواپیما به دنبال خرید بلیط چارتری می باشند ابتدا برای شما مقداری درباره کلیات بلیط چارتر توضیح می دهیم.

در واقع چارتر به معنای اجاره دادن و دربست کرایه دادن است و خدمتی است که در طول آن قسمتی از صندلی های هواپیما، قطار یا اتوبوس و یا اتاق های هتل به صورت کلی به اجاره واگذار می شوند و چارتر کننده برای فروش آن ها اقدام می کند. در حقیقت چارتر کردن معنی اجاره عمده و یا خرید است. اما نکته مهمی که قابل توجه می باشد این است که وقتی این عمل انجام می شود مقدار مبلغی که پرداخت می شود بسیار ارزان تر می باشد.

چارتر کننده وطیفه تعیین قیمت ها را بر عهده دارد و این بر عهده چارتر دهنده نیست. اگر طبق قراردادی که فی مابین چارتر کننده و چارتر دهنده انجام می شود. چارتر کننده یا همان آژانس هواپیمایی نتواند تمام ظرفیتی را که اجاره کرده است واگذار کند شرکت هواپیمایی یا چارتر دهنده هیچگونه تعهدی نسبت به این موضوع نداشته و کلیه مبلغ را طبق قرارداد دریافت می کند. به همین دلیل است که بلیط چارتر نرخ ثابتی ندارد و در زمان های مختلف نوسان دارد زیرا چارتر کننده سعی می کند با بالا و پایین بردن قیمت بلیط در زمان های مختلف از طرفی تمام صندلی های اجاره شده را بفروشد و همچنین بتواند سود خوبی از فروش این بلیط ها را داشته باشد.

اما نکته دیگری که درباره تغییر قیمت بلیط های چارتری باید بدانید این است که هر چقدر به زمان شروع حرکت نزدیک بشود قیمت بلیط ارزان تر شده تا فروش آن آسان تر شود. و دلیل آن این است که چارتر کننده می خواهد تمامی بلیط های اجاره شده را به فروش برساند و اگر تقاضا برای خرید بلیط چارتری زیاد باشد قیمت بلیط را افزایش می دهند. این افزایش قیمت ها همچنین در فصولی از سال که تعداد گردشگران زیاد است بیشتر دیده می شود و در روزهایی که تقاضا برای مسیر مورد نظر کم باشد شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.

بلیط هواپیما کیش استانبول چارتر

بلیط هواپیما کیش استانبول ارزان

همین طور که به خوبی می دانید نوسانات نرخ ارز و گرانی ها شامل بلیط های هواپیما هم شده اند. می خواهیم در ادامه برای شما درباره راه های خرید بلیط ارزان قیمت کیش استانبول توضیحاتی را شرح دهیم. برای این که بتوانید بلیط ارزان قیمتی را تهیه کنید و تعداد روزهای اقامت خود در شهر استانبول را افزایش دهید و هزینه های خود را کاهش دهید باید به چند نکته توجه کنید.

از اصلی ترین نکاتی که در قیمت بلیط وجود دارد زمان حرکت شما می باشد. اگر تاریخ حرکت در روزهایی باشد که شهر استانبول از نظر پذیرش گردشگر شلوغ باشد شرکت هایی هواپیمایی قیمت بیشتری را تعیین می کنند چون هر چقدر تقاضا بیشتر شود قیمت ها هم افزایش می یابند.

توجه به نوع کلاس پروازی که خریداری می کنید نکته بسیار مهمی می باشد. کلاس های پروازی به گروه های مختلفی از جمله اکونومی، بیزینس، فرست کلس و… طبقه بندی می شوند. کلیه این کلاس هابه دلیل این که به مسافران خود در طول پرواز خدمات و سرویس های متفاوتی را ارائه می دهند دارای قیمت های متفاوتی هم هستند. مقدار بودجه ای که شما برای خریدن بلیط در نظر دارید در کم کردن هزینه های سفرتان تاثیر گذارند. شما می توانید برای سفرتان بلیط های چارتری و بلیط های سیستمی را خریداری کنید که این دو نوع بلیط هم تفاوت هایی با یکدیگر دارند که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

پس از معرفی بلیط های چارتری، قصد داریم در این بخش بلیط های سیستمی را معرفی کنیم. تا پس از این توضیحات مورد کاربرد شما عزیزان قرار بگیرد.

برای تهیه بلیط های سیستمی علاوه بر خرید از شرکت های هواپیمایی و یا دفاتر خدمات هوایی می توانید به شکل غیر حضوری خرید خود را نهایی کنید. سایت هایی از جمله ترکیه اسکای وجود دارند که در زمینه رزرو و خرید بلیط استانبول فعالیت دارند. شما می توانید با مشاهده قیمت ها و نوع کلاس های پروازی موجود خرید خود را به راحتی انجام دهید.

بعد از این که بلیط های چارتری و سیستمی را برایتان معرفی نمودیم حال می خواهیم بخشی از مزایای آن ها را برای شما شرح دهیم.

یکی از بهترین محاسن و ویژگی های مثبت بلیط های سیستمی قابلیت مرجوعی کردن آن است. به عنوان مثال اگر شما بلیط مورد نظرتان را خریداری کرده باشید و پس از تهیه بلیط سفرتان لغو گردد و قصد داشته باشید آن را کنسل کنید جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این امکان وجود دارد سفر خود را کنسل کنید و بعد از کم کردن جریمه ها هزینه ای را که برای تهیه بلیط پرداخت کرده اید پس بگیرید.

به جز موارد ذکر شده در بالا برای خرید بلیط های سیستمی برای افرادی که بزرگسال نمی باشند مثلا کودکان زیر 12 سال و یا خردسالان قیمت های متفاوتی در نظر گرفته شده است. به طوری که هزینه پرداختی برای این گروه های سنی نسبت به افراد بزرگسال درصد کمتری را شامل می شود و خرید بلیط سیستمی می تواند یکی از روش های کاهش هزینه های سفر باشد.

توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر در سفر خود تمامی افراد بزرگسال نیستند و کلیه گروه های سنی را شامل می شوند بلیط سیستمی خریداری کنید زیرا باعث کاهش خرج کرد نهایی شما می شود.

بلیط هواپیما کیش استانبول ارزان

مدارک لازم برای اقدام خرید بلیط ترکیه

قبل از هر سفر خارجی ضروری است که مدارک مورد نیاز را تامین نمایید و به همراه خود داشته باشید. وگرنه حتی اگر بلیط هم تهیه کرده باشید بدون این مدارک نمی توانید سفر خود را انجام دهید. یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز شما پاسپورت می باشد که باید 6 ماه اعتبار داشته باشد تا بتوانید وارد کشور ترکیه شوید.

شما بعد از این که بلیط و پاسپورت خود را تهیه کردید باید ویزای کشور ترکیه را دریافت کنید. ویزا طبقه بندی های مختلفی دارد که نوع آن وابسته به هدف شما از سفر به ترکیه می باشد. آن دسته از مسافرانی که هدفشان سیر و سیاحت و به نوعی گردشگری است برایشان ویزای گردشگری صادر می شود که مدت اعتباز ویزای گردشگری 90 روز است. با در اختیار داشتن ویزای گردشگری یک بار می توانید وارد کشور ترکیه شوید. در صورتی که می خواهید چندین بار وارد ترکیه شوید توصیه می کنیم ویزای چند ورودی دریافت کنید. با این ویزا می توانید نامحدود وارد این کشور شوید. ضمنا ویزای ترانزیت هم وجود دارد که دارای اعتبار 3 ماهه می باشد.

دسته ای از مسافران برای انجام کارهای پزشکی سفر می کنند که ویزای پزشکی برایشان در نظر گرفته شده است. اگر مقصدتان برای ادامه تحصیل ترکیه است باید نسبت به تهیه ویزای تحصیلی اقدام کنید. اگر هم سفرتان به ترکیه کاری باشد و برای شغل به این کشور می روید برای صدور ویزای کار باید اقدام کنید.

به جز مدارک شما باید در هر سفر خارجی ارز به همراه خود داشته باشید و بدانید که داشتن ریال برایتان بی کاربرد است. مبلغ 300 دلار برای مسافرانی تعیین شده است که به صورت هوایی مسافرت می کنند. لازم به ذکر است که این مبلغ برای مسافرانی که زمینی سفر می کنند وجود ندارد.

پیش از آن که ویزای کشور ترکیه را اخد نمایید با توجه به هدفتان از سفر به این کشور باید برای تهیه ویزای مورد نظر اقدام کنید که هر ویزا مدارک خاص را نیاز دارد. در ادامه تمامی آن ها را معرفی می کنیم.

پاسپورتی که حتما دارای عکس رنگی باشد
نتیجه انگشت نگاری
بیمه مسافرتی
مدارک رزرو هتل
بلیت بازگشت از سفر
مدارک ازدواج
مدارک اثبات دلیل سفر
سوابق تحصیلی
مدارک سوابق کاری،اگر هدفتان از سفر به ترکیه انجام کار و شغل است.

رستوران در استانبول
مدارک لازم برای اقدام خرید بلیط ترکیه

قیمت بلیط هواپیما کیش استانبول چقدر است؟

این نکته که دو کشور ترکیه و ایران به یکدیگر نزدیک هستند خود عاملی است بر ارزانی سفر به کشور ترکیه. اما راجع به قیمت بلیط هواپیما کیش استانبول ابدا این اماکن وجود ندارد که قاطعانه قیمت دقیق و معینی را ارائه کرد. چون نوسانات ارز و تغییر قیمت ها گریبان گیر بلیط هواپیما هم شده است و به هیچ وجه ثبات قیمت ندارند. اما جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که شما می توانید به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید و از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

علت این افزایش قیمت بلیط هواپیما کیش استانبول چیست؟

افزاش قیمت های ناگهانی و نوسانات نرخ ارز دلیل این افزایش قیمت ها می باشد. برای مشاهده به روز قیمت ها و حتی خرید بلیط می توانید به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید.

خرید بلیط هواپیما کیش استانبول

جهت خرید بلیط هواپیما کیش استانبول به غیر از دفاتر و آژانس هایی هواپیمایی این امکان برایتان وجود ارد که به سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید.

برای خرید این بلیط پاسپورت شما باید چند ماه اعتبار داشته باشد؟

پس از تصویب قوانینی که اخیرا کشور ترکیه درباره گردشگران وضع نمود که کمی سخت گیرانه است. کلیه مسافرانی که قصد سفر به این کشور را دارند باید پاسپورتشان حداقل 5 ماه اعتبار داشته باشد تا بدون مشکل خاصی وارد این کشور شوند. در گذشته و پیش از تصویب این قوانین اگر پاسپورت شما 1 ماه هم اعتبار داشت برای ورود به ترکیه مشکلی نداشتید.

برای خرید این بلیط پاسپورت شما باید چند ماه اعتبار داشته باشد؟

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما کیش استانبول

برای آن که از آخرین قیمت بلیط هواپیما کیش استانبول و نرخ بلیط هواپیما کیش استانبول اطلاعات کافی را نیز داشته باشید و جهت تهیه بلیط اقدام کنید سایت هایی هستند که می توانید با توجه به نوع کلاس و مقداربودجه مد نظرتان خرید خود را انجام دهید در ادامه مقاله به معرفی چند تا از بهترین های این حوزه می پردازیم.

سایت ترکیه اسکای

این سایت دارای خدماتی مانند ارائه بلیط جهت رزرو و خرید می باشد که می توانید آخرین قیمت ها را در آن مشاهده کنید.

بلیط هواپیما کیش استانبول علی بابا

علی بابا هم دیگر سایتی است که خدماتی مشابه با ترکیه اسکای به مشتریان ارائه می دهد.

بلیط هواپیما کیش استانبول ماهان

ایرلاین ماهان که دارای سابقه طولانی در ارائه خدمات به مسافران در زمینه سفرهای داخلی و خارجی می باشد.

سایت فروش بلیط آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان دیگر ایرلاین ایرانی است که خدماتی مانند ماهان انجام می دهد و قیمت بلیط های آن نسبت به دیگر خطوط پروازی کم تر است.

بلیط هواپیما ترکیش

این شرکت به عنوان خط هوایی رسمی ترکیه شناخته می شود و در سطح جهان دارای کیفیت فوق العاده خوبی می باشد.

بلیط هواپیما کیش استانبول سفر مارکت

این سایت با تجربه طولانی در زمینه رزرو و فروش انواع بلیط های سفر و هتل ها فعالیت دارد.

رزرو بلیط هواپیما کیش استانبول

برای مشاهده و رزرو بلیط هواپیما کیش استانبول می توانید به وب سایت ترکیه اسکای مراجعه کنید.

بلیط هواپیما کیش استانبول لحظه آخری

زمانی که بلیط های ارائه شده توسط چارتر کننده به فروش نرسیده است آن ها این بلیط ها را با قیمت کم تری به مشتریان می فروشند تا ضرر کم تری داشته باشند. خرید این بلیط ها برای کاهش هزینه ها تاثیر گذار است.

سوالات متداول

مدت زمان پرواز کیش استانبول چقدر است؟

تقریبا 4 ساعت و 20 دقیقه می باشد.

قیمت بلیط کودکان چقدر می باشد؟

جهت خرید بلیط برای کودکان 10 درصد بهای پرداختی برای بزرگسالان را در نظر می گیرند.

چه مقدار بار مجاز می توانیم حمل کنیم؟

بار مجاز به نوع کلاس پروازی که تهیه می کنید بستگی دارد.


5/5 - (1 امتیاز)

mohamad.mofidi

به مدت 4 سال پشتیبان بخش فروش بلیط بوده ام و تجربه خود را در این زمینه با شما به اشتراک می گذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا